VIFLOW

Inteligentny system przelewowo-odpływowy do wanien premium

Gładka powierzchnia bez otworu przelewowego nadaje ekskluzywnym wannom ostateczny szlif. Aby można było swobodnie cieszyć się pięknym wzornictwem, elegancko zintegrowaliśmy przelew z odpływem. Innowacyjny system ViFlow jest zamontowany pod wanną, przez co jest niewidoczny, i skutecznie zapobiega przelaniu się wody. Za naszym inteligentnym rozwiązaniem przemawiają również kwestie higieniczne, ponieważ wannę bez otworu przelewowego można łatwiej i dokładniej wyczyścić. Dzięki ViFlow doświadczysz beztroskiej kąpieli w wannie o stylowym wzornictwie.

Wanna z ViFlow marki Villeroy & Boch

ViFlow – niezawodna ochrona przed przelaniem

Otwarty zawór odpływowy
Woda płynie przez zawór w wannie.

Zamknięty zawór odpływowy
Po przekręceniu pokrywy zaworu woda gromadzi się w wannie. Wbudowana funkcja przelewu nieustannie sprawdza poziom wody w wannie.

Przelew
Gdy poziom wody osiągnie maksymalną dopuszczalną wysokość, zawór się otwiera i woda wpływająca do wanny spływa do odpływu. Dzięki temu woda się nie przeleje. Gdy poziom wody osiągnie minimalną ustawioną wysokość, zawór ponownie się zamyka. Po kąpieli zawór można łatwo otworzyć przez wciśnięcie i przekręcenie, a woda spływa do odpływu.

Eleganckie rozwiązanie stylistyczne do wanien Antheus i Theano

W kolekcji Antheus znajdują odzwierciedlenie klasyczne elementy stylu modernizmu. Szlachetne materiały i ascetyczne kontury tworzą luksusową łazienkę pełną wdzięku i elegancji. Charakterystyczny dla tego stylu jest wyjątkowy szlif wielościenny, który dodaje wannie lekkości. Czy to model Antheus ze stelażem z polerowanej stali nierdzewnej, czy też Theano bez stelaża: wanna stoi swobodnie w pomieszczeniu niczym diamentowy pierścień – nieskazitelna również wewnątrz dzięki innowacyjnemu odpływowi ViFlow.

Odkryj kolekcję 

Większy komfort i bezpieczeństwo dzięki ViFlow 

• Inteligentny odpływ z wbudowanym przelewem 

• Zamykany zawór – wystarczy wcisnąć i przekręcić 

• Łatwe czyszczenie wanny dzięki nieskazitelnie gładkiej powierzchni 

• Łatwe czyszczenie odpływu dzięki wyjmowanej osłonie zaworu 

• Elegancki zawór odpływu w kolorze Chrom