Topowe miejsca z Villeroy & Boch

Idealne miejsca na niezapomniane chwile.

Almdorf Flachau

Tradycyjny, przytulny i nowoczesny.

Dowiedz się więcej...

OneOcean Club, Barcelony
OneOcean Club

Ekskluzywny, nowoczesny, w morskim klimacie i dobrym stylu.

Dowiedz się więcej...

Roncalli Grand Café, Hamburgu
Roncalli Grand Café

Kawiarnia w Hamburgu.
Dowiedz się więcej...

Bar z deserami CODA, Berlin
CODA

Bar z deserami – miejsce kulinarnych synergii i kontrastów.

Dowiedz się więcej...

eatDoori

Designerskie perełki w indyjskiej restauracji w stylu street kitchen.

Dowiedz się więcej...

Nobelhart & Schmutzig

Innowacyjna koncepcja aranżacji przestrzeni dla „brutalnie lokalnej” restauracji z gwiazdką Michelin.

Dowiedz się więcej...

Szukasz czegoś nowego, pragniesz spędzić kilka dni w luksusowych warunkach lub chcesz przy kieliszku wina wybierać wyrafinowane dzieła projektantów? Odkryj wiele modnych i wyjątkowych miejsc, o których wszyscy mówią – od restauracji z gwiazdką Michelin lub w stylu ulicznej kuchni, przez luksusowy hotel aż po sklep koncepcyjny. Dowiedz się więcej o architekturze i architektach tych niezwykłych obiektów oraz o tym, jaką rolę pełni w tym kontekście innowacyjny design Villeroy & Boch. Niepowtarzalna aranżacja sanitariatów lub łazienek z wyposażeniem o atrakcyjnym wzornictwie lub prosty design z dekoracyjną zastawą – wszędzie są obecne produkty Villeroy & Boch!


Almdorf Flachau

Górskie chaty, region Salzburga

Tradycyjnie, super przytulne i nowoczesne – nowe, luksusowe górskie chaty w Almdorf Flachau przewyższają wszystkie oczekiwania wobec domków z własnym wyżywieniem. W tych luksusowych apartamentach, austriacki urok łączy się z nowoczesnym komfortem. Rezultatem jest przyjemna atmosfera, również w łazienkach, w które efektownie wkomponowano wybrane kolekcje Villeroy & Boch.

Almdorf Flachau

OneOcean Club, Barcelony

OneOcean Club

Barcelony

Ekskluzywny, nowoczesny, w morskim klimacie i dobrym stylu – klub OneOcean w Port Vell, historycznym porcie Barcelony, to miejsce spotkań na najwyższym poziomie. W najlepszej lokalizacji w centrum Barcelony, w samym środku eleganckiego portu jachtowego, gdzie kotwiczą niektóre z najsłynniejszych na świecie superjachtów, prostokątne umywalki Memento marki Villeroy & Boch stanowią wyjątkowy akcent wzorniczy podkreślający niezwykły charakter miejsca.

Odkryj OneOcean Club

Roncalli Grand Café, Hamburgu

Roncalli Grand Café

Kawiarnia, Hamburgu

Zapraszamy i serdecznie witamy w Roncalli Grand Café! Są tu pyszne, domowe ciasta, małe, ciepłe przekąski i oczywiście tradycyjne i popularne rodzaje kawy z całego świata. Można się nimi rozkoszować w cudownie nostalgicznej atmosferze wiedeńskiej kawiarni. A za autentyczny i dopracowany w każdym szczególe styl odpowiada kolekcja Hommage marki Villeroy & Boch.

Odkryj Roncalli Grand Café

Bar z deserami CODA, Berlin

CODA

Bar z deserami, Berlin

Foodpairing w restauracji CODA w dzielnicy Berlina Neukölln: deserowe kreacje w parze z kulturą barową. Bez względu na to, czy to co tu trafia na talerz jest słodkie, czy pikantne, jest to prawdziwa kulinarna przygoda – w scenerii łączącej naturalność z nowoczesnością. Z udziałem kolekcji Artis marki Villeroy & Boch.

Odkryj CODA

eatDoori

Restauracja, Frankfurt

Kulinarna podróż po kuchni indyjskiej: dania serwowane w eatDOORI dostarczają wyjątkowych doznań i są fascynującymi dziełami sztuki kulinarnej oraz nowoczesnymi interpretacjami tradycyjnej kuchni indyjskiej. Również wystrój wnętrz z barwnymi materiałami i  powierzchniami odzwierciedla wielokulturowe wpływy.

Odkryj eatDoori

Nobelhart & Schmutzig

Restauracja, Berlin

To, co najlepsze z Berlina – w Berlinie: Nobelhart & Schmutzig oferuje swoim gościom autentyczne dania z rodzimych składników. I to z dużym sukcesem: restauracja awansowała do grona najlepszych w Berlinie i od listopada 2015 roku może pochwalić się swoją pierwszą gwiazdką w przewodniku kulinarnym Michelin.

Odkryj Nobelhart & Schmutzig

Hensslers Küche

Miejsce imprez i szkoła gotowania, Hamburg

Wspólnie i samodzielnie: goście biorą udział w przyrządzaniu posiłku, oczywiście pod okiem fachowców. Koncepcja restauracji Hensslers Küche, nowego modnego lokalu w Hamburgu, w którym organizowane są różne imprezy, należącego do znanego z telewizji kucharza Steffena Hensslera, wpisuje się w aktualny trend na gastronomię połączoną z różnymi atrakcjami.

Odkryj Hensslers Küche

Hotel Seegarten

Hotel i restauracja, Sundern

Prostota, przytulna atmosfera i zamiłowanie do szczegółów: nad jeziorem Sorpesee w północnej części parku krajobrazowego Sauerland-Rothaargebirge usytuowany jest rodzinnie zarządzany hotel Seegarten. Na gości czeka komfortowy 4-gwiazdkowy hotel oraz kuchnia znanego z telewizji kucharza Olafa Baumeistera, który na nowo definiuje swoją ojczyznę na płaszczyźnie kulinarnej. 

Odkryj Hotel Seegarten


Planer łazienki

Łatwo i szybko zaplanuj online swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Broszura

Więcej inspiracji znajdziesz w broszurze dotyczącej kolekcji

Pobierz teraz

Wyszukiwarka dystrybutorów

Znajdź najbliższy salon sprzedaży produktów Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz