Kolory w łazience

Łazienka w Twoim ulubionym kolorze.

Świeża, wiosenna zieleń, letnia, słoneczna żółć, jesienne odcienie czerwieni lub mroźny, zimowy błękit: kolory tworzą nastrój, budzą emocje i wprowadzają do wnętrza Twój własny styl. Zainspirowana kolorystyką pór roku w Paryżu, projektantka Gesa Hansen stworzyła fascynującą koncepcję kolorystyczną. Dzięki temu możesz cieszyć się dużą swobodą w urządzaniu łazienki. Spośród 15 harmonijnie skomponowanych odcieni wybierz ten odpowiedni do Twojej łazienki i razem z Villeroy & Boch nadaj swojemu wnętrzu indywidualny charakter.

WIOSNA

Świeży, naturalny i stymulujący – żaden kolor nie kojarzy się z wiosną tak bardzo, jak zielony. Umywalki w żywych odcieniach zieleni, takich jak MINT, SENCHA i CEDAR, wniosą do Twojej łazienki powiew wiosennej świeżości. Dodatkowo możesz wybrać meble w odcieniu CEDAR.

 Odkryj kolory wiosny

LATO

Ciepły, przyjemny dla oka kolor żółty wprowadza w radosny nastrój i tworzy swobodną atmosferę. Dzięki umywalkom w letnich odcieniach koloru żółtego – MACAROON, LEMON i MUSTARD – słońce zabłyśnie również w Twojej łazience. Na życzenie Twoje meble łazienkowe mogą mieć ciepły odcień SUN.

 Odkryj kolory lata

JESIEŃ

Gdy jesienią liście mienią się kolorami, niezliczone odcienie czerwieni i różu przyprawiają o szybsze bicie serca. Dzięki umywalkom w uroczych odcieniach różu, jak POWDER, BALLET i ROSE, ten romantyczny nastrój wniesiesz również do swojej łazienki. Jesienny charakter nada meblom odcień czerwieni PEONY.

Odkryj kolory jesieni

ZIMA

Czysty, świeży kolor zimy – niebieski – tworzy wyjątkowo spokojną atmosferę. Umywalki w nastrojowych odcieniach błękitu, jak FOG, FROST i OCEAN, zmienią Twoją łazienkę w oazę spokoju i relaksu. Kolor CLOUD nada Twoim meblom łazienkowym odcień nieba.

Odkryj kolory zimy

PONADCZASOWA KOLORYSTYKA

Szarość i czerń to kolory, które nadają wnętrzom ponadczasowy charakter. Umiejętnie i dyskretnie dopasowują się do każdej łazienki. Umywalka w odcieniu FULL MOON, FRENCH LINEN lub COAL BLACK doda Twojej łazience stylowej elegancji. Dobrze się więc składa, że dostępne są również meble z kolekcji Finion w kolorze BLACK.

Odkryj ponadczasową gamę kolorów

Kolor w łazience - idea

Gesa Hansen, zainspirowana przepiękną grą kolorów podczas zmieniających się pór roku w Paryżu, stworzyła koncepcję kolorystyczną dla wnętrz łazienkowych, opartą na różnych intensywnościach barw. Cztery harmonijnie skomponowane gamy kolorów oraz neutralna paleta odcieni czerni i szarości jej autorstwa nawiązują do popularnego trendu w wystroju wnętrz – odważnych kolorów. Gesa Hansen wspólnie z Villeroy & Boch barwy te przeniosła na produkty łazienkowe.

Poznaj osobisty punkt widzenia Gesy Hansen na styl, wzornictwo i znaczenie łazienki: Zacznij oglądanie

Poznaj Gesę Hansen


Odkryj bogactwo kolorów w programie do projektowania łazienki online

Zainspiruj się zróżnicowaną kolorystyką i skorzystaj z naszego innowacyjnego programu do projektowania łazienki 3D, aby sprawdzić, jak kreatywne pomysły wyglądają w Twojej łazience. W ten sposób skomponujesz swoją indywidualną łazienkę marzeń – wygodnie w domu.

Zaprojektuj łazienkę


Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Centrum pobierania

Odkryj nasz pełny asortyment


Rozpocznij teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz