Jesień w łazience

Róż i czerwień. Romantyczność i zmysłowość.

Zainspiruj się paletą kolorów jesieni: nastrojowe odcienie delikatnego różu aż po intensywną czerwień działają pobudzająco, zachęcają do marzeń, emanują zmysłowością. Są energetyczne i odważne, a jednocześnie tworzą subtelną, przytulną atmosferę. Za wzór dla odcieni czerwieni i różu autorstwa Gesy Hansen posłużyła feeria barw w Ogrodzie Luksemburskim: urzekająco piękne kolory listowia, różowe, pokryte liśćmi ścieżki, oranżeria – wszystko to charakteryzuje ten wyjątkowo intensywny jesienny klimat. Można go teraz poczuć w swojej łazience.

Jesienna czerwień w kolekcji Finion

Design w kolorowych odcieniach

PEONY jest jak jeden z tych magicznych kolorów, który jesienią zabarwia korony drzew: głęboki, spokojny czerwonobrunatny kolor mebli Finion tworzy w łazience niezwykle przytulną atmosferę. Wewnętrzne powierzchnie mebli również mogą być utrzymane w odcieniu PEONY. A dodając inny kolor, można także uzyskać interesujący kontrast w jesiennej kolorystyce.

Kolekcja

Znajdź salon sprzedaży

Ekspertka od kolorów i projektantka Gesa Hansen rekomenduje połączenie koloru PEONY z fornirem w kolorze orzecha WALNUT lub lakierem w matowym odcieniu czerni BLACK.

Kolekcja Artis w romantycznych odcieniach różu

Kolor łączy się z formą

Umywalki Artis w czarujących odcieniach różu nadają łazience romantyczny, kobiecy charakter. Okrągłe, owalne, kwadratowe lub prostokątne – wybierz jeden spośród czterech idealnych geometrycznych kształtów i podkreśl ascetyczny design wybranym odcieniem różu – od subtelnego tonu POWDER i BALLET po intensywny kolor ROSE, który dodatkowo podkreśli linię ceramiki.

Kolekcja

Znajdź salon sprzedaży

Przytulne, jesienne kolory w Twoim domu

Zlewozmywaki w kolorze czerwonym

Wprowadź jeszcze więcej koloru do swojego domu. Wybierając zlewy ceramiczne w trzech dodatkowych jesiennych odcieniach koloru czerwonego, stanowiących intensywny akcent
kolorystyczny, w elegancki sposób wprowadzisz do kuchni swój ulubiony kolor.

Zlewozmywaki kuchenne

Wanny w kolorze różowym

Wybierz wannę w kolorze pasującym do koloru umywalki. Trzy odcienie różu projektu Gesy Hansen mogą również ozdobić obudowy wanien z kolekcji Squaro Edge 12, La Belle i Loop & Friends, wprowadzając do łazienki dodatkowy akcent. A jeśli preferujesz
inny odcień różu lub czerwieni, wybierz swój ulubiony kolor
spośród ponad 200 różnych barw.

Wanny

Porady Gesy Hansen - jak urządzić łazienkę

„Nastrojowe odcienie różu pozwalają urządzić łazienkę w niezwykle spokojnym i harmonijnym stylu. Trzy odcienie różu świetnie komponują się z jasnymi meblami, na przykład szafką pod umywalkę z szarzonego lub pomalowanego na biało drewna. Podłoga i ściany z białego marmuru lub kremowego piaskowca tworzą przyjemny i subtelny kontrast i podkreślają piękno ceramiki łazienkowej w kolorze różowym.”

Poznaj osobisty punkt widzenia Gesy Hansen na styl, wzornictwo i znaczenie łazienki: Zacznij oglądanie

Poznaj Gesę Hansen


Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Centrum pobierania

Odkryj nasz pełny asortyment


Rozpocznij teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz