Ponadczasowe kolory w łazience

Szarość i czerń nadają wnętrzom elegancji.

Spraw, aby Twoja łazienka była bardziej stylowa i elegancka. Wybierz ponadczasowe barwy. Jasnoszary, szary i czarny to klasyczne barwy w wystroju wnętrz. W pomieszczeniu wyglądają skromnie i dyskretnie, podkreślają inne kolory. Idealnie pasują do łazienki w dobrym stylu – klasycznym oraz minimalistycznym. Osobiste wspomnienia posłużyły Gesie Hansen za inspirację dla ponadczasowych, modnych kolorów do łazienki. Księżyc w pełni na czystym nocnym niebie, ręcznie haftowana lniana pościel babci męża w wiejski domku w Owerni, grube ołówki węglowe, którymi projektantka szkicuje swoje projekty. Poznaj eleganckie odcienie czerni i szarości.

Ponadczasowa czerń i szarość w kolekcji Finion

Ekspertka od kolorów i projektantka Gesa Hansen poleca eleganckie połączenie z GOLD MATT lub soczystym odcieniem zieleni CEDAR.

Design w kolorowych odcieniach

Czerń to swego rodzaju deklaracja. To kolor egzystencjalistów, a szarość to jego wytworna siostra. Odcienie BLACK, ANTHRACITE i LIGHT GREY wyjątkowo podkreślają wyraziste kształty mebli Finion. Jeśli natomiast chcesz ożywić wystrój kolorowymi elementami, możesz wykorzystać wewnętrzną powierzchnię regałów.

Kolekcja

Znajdź salon sprzedaży

Kolekcja Artis w ponadczasowych kolorach

Kolor łączy się z formą

Umywalki Artis w odcieniach szarości i czerni wyglądają bardzo stylowo i elegancko. Okrągłe, owalne, kwadratowe lub prostokątne – wybierz jedną spośród czterech form i za pomocą uniwersalnych kolorów podkreśl ich doskonałą geometrię. Jasny odcień FULL MOON dyskretnie dopasowuje się do łazienki, podczas gdy intensywne i gustowne kolory FRENCH LINEN i COAL BLACK przyciągają wzrok.

Kolekcja

Znajdź salon sprzedaży

Rozkoszuj się ponadczasową elegancją łazienki

Wnieś perfekcyjny design do swojej łazienki. Trzy kolory z palety odcieni czerni i szarości mogą również ozdobić obudowy wanien z kolekcji Squaro Edge 12, La Belle i Loop & Friends, nadając łazience wyjątkowo elegancki i subtelny wygląd w minimalistycznym stylu.

Wanny

Porady Gesy Hansen - jak urządzić łazienkę

„Szarość i czerń zapewniają pełne spektrum możliwości aranżacji i można je dowolnie łączyć. Są doskonałe do łazienek o wyrazistym designie. W połączeniu z bielą i innymi stonowanymi kolorami można wzmocnić ogólne wrażenie szlachetnego, ascetycznego stylu. Akcesoria w intensywnych odcieniach stanowią stylowe kontrasty i barwne akcenty.”

Poznaj osobisty punkt widzenia Gesy Hansen na styl, wzornictwo i znaczenie łazienki: Zacznij oglądanie

Poznaj Gesę Hansen


Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Centrum pobierania

Odkryj nasz pełny asortyment


Rozpocznij teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz