Wiosna w łazience

Intensywna zieleń wygląda świeżo i naturalnie.

Wprowadź wiosenny nastrój do swojej łazienki. Wykorzystaj naturalne odcienie zieleni, które tworzą w pomieszczeniu inspirującą atmosferę. Zieleń działa stymulująco i jednocześnie roztacza aurę spokoju i bezpieczeństwa – to idealny kolor do łazienki, w której zawsze panuje dobry nastrój. Delikatne odcień zieleni autorstwa Gesy Hansen został zainspirowany wiosną w Paryżu. Odcień MINT kojarzy się z kolumnami na Place de la Concorde oraz tradycyjnymi opakowaniami słynnych makaroników Ladurée. Odcień SENCHA powstał z inspiracji ulubioną herbatą, którą projektantka lubi się delektować w piątki w japońskiej herbaciarni Toraya niedaleko Jardin des Tuileries. Niech także w Twojej łazience zagości wiosna!

Świeża zieleń w kolekcji Finion

Ekspertka od kolorów i projektantka Gesa Hansen poleca połączenie koloru CEDAR z fornirem w kolorze orzecha WALNUT lub lakierem w matowym odcieniu czerni BLACK.

Design w kolorowych odcieniach

Meble z kolekcji Finion wnoszą powiew wiosny i natury do łazienki. Soczysty, niebieskozielony CEDAR nadaje frontom i bokom mebli stylowy i nowoczesny charakter. Dodatkowe rozwiązanie: na życzenie nawet wnętrza regałów mogą mieć barwę zieleni.

Kolekcja

Znajdź salon sprzedaży

Kolekcja Artis w intensywnych odcieniach zieleni

Kolor łączy się z formą

Umywalki Artis w intensywnych odcieniach zieleni nadają łazience naturalny charakter. Okrągłe, owalne, kwadratowe lub prostokątne – wybierz jeden spośród czterech idealnych geometrycznych kształtów i dobierz odpowiedni dla Ciebie odcień zieleni. Jasny odcień MINT wprowadza do łazienki ożywczą świeżość, podczas gdy ciemniejsze odcienie zieleni, jak SENCHA i CEDAR, mają działanie uspokajające i odprężające.

Kolekcja

Znajdź salon sprzedaży

Wiosenna atmosfera w całym domu

Wanny w kolorze zielonym

Wybierz wannę w kolorze pasującym do koloru umywalki. Trzy odcienie zieleni autorstwa Gesy Hansen mogą także ozdobić obudowy wanien wolnostojących z kolekcji Squaro Edge 12,
La Belle i Loop & Friends. Od takiej wanny z pewnością nikt nie będzie mógł oderwać wzroku. A jeśli preferujesz inny odcień zieleni, wybierz swój ulubiony kolor spośród 200 różnych barw.

Wanny

Zlewozmywaki kuchenne w kolorze zielonym

Wprowadź jeszcze więcej koloru do swojego domu. Dzięki zlewozmywakom ceramicznym dostępnym w kolorze wiosennej zieleni w elegancki sposób wprowadzisz swoją koncepcję aranżacyjną także do kuchni.


Zlewozmywaki kuchenne

Porady Gesy Hansen - jak urządzić łazienkę

„Zielony to cudowny, naturalny kolor, który można łączyć na wiele sposobów. Do zielonych umywalek świetnie pasują meble z ciemnego drewna, do tego szare lub białe elementy i ściany oraz brązowa skóra, na przykład obicie hokera. Szorstka tekstura, na przykład betonowe płytki podłogowe lub matowy metal, dodatkowo podkreślą nawiązania do natury.”

Poznaj osobisty punkt widzenia Gesy Hansen na styl, wzornictwo i znaczenie łazienki: Zacznij oglądanie

Poznaj Gesę Hansen


Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Centrum pobierania

Odkryj nasz pełny asortyment


Rozpocznij teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz