Zima w łazience

Czysty kolor niebieski kojarzy się ze spokojem i relaksem.

Zmień swoją łazienkę w oazę spokoju i relaksu. Czyste odcienie koloru niebieskiego mają działanie odprężające, sprzyjają regeneracji i koncentracji. Kolor niebieski pomaga nadać łazience przytulnego charakteru i tworzy ramy dla żywiołu, jakim jest woda. Inspiracją dla Gesy Hansen były odcieninie błękitu podczas paryskiej zimy: cynowe dachy, które w wieczornym świetle iskrzą się na niebiesko, poranna mgła nad mostami Paryża, gdy miasto zatopione jest jeszcze we śnie, pierwszy przymrozek w ogrodzie, który delikatnie połyskuje w promieniach słońca. Zobacz, jak spokojny zimowy błękit odmieni Twoją łazienkę.

Błękit nieba w kolekcji Finion

Ekspertka od kolorów i projektantka Gesa Hansen poleca połączenie koloru CLOUD z fornirem w kolorze orzecha WALNUT lub lakierem w odcieniu WHITE MATT.

Design w kolorowych odcieniach

Błękit nieba: kolor CLOUD na meblach z kolekcji Finion wypełnia łazienkę świeżością i czystością. Każda wizyta w łazience odpręża i pobudza. Ten cudownie świeży kolor może również zdobić wnętrza regałów.

Kolekcja

Znajdź salon sprzedaży

Kolekcja Artis w czystych odcieniach błękitu

Kolor łączy się z formą

Umywalki Artis w kolorze niebieskim tworzą spokojną, relaksacyjną atmosferę w łazience. Okrągłe, owalne, kwadratowe lub prostokątne – wybierz spośród czterech filigranowych kształtów i wprowadzając odcień koloru niebieskiego stwórz przytulną atmosferę. Jasny odcień FOG jest lekki i chłodny, FROST odświeża wystrój łazienki, a intensywny odcień OCEAN wprowadza równowagę i kontrastuje z innymi kolorami.

Kolekcja

Znajdź salon sprzedaży

Spokojny, stonowany charakter Twojego wnętrza

Wanny w kolorze niebieskim

Wybierz wannę w kolorze pasującym do koloru umywalki. Trzy odcienie koloru niebieskiego autorstwa Gesy Hansen mogą także ozdobić obudowy wanien kolekcji Squaro Edge 12, La Belle i
Loop & Friends. Od takiej wanny z pewnością nikt nie będzie mógł oderwać wzroku. A jeśli preferujesz inny odcień niebieskiego, wybierz swój ulubiony kolor spośród 200 różnych barw.

Wanny

Zlewozmywaki kuchenne w kolorze niebieskim

Wprowadź jeszcze więcej koloru do swojego domu. Dzięki zlewozmywakom ceramicznym w trzech dodatkowych odcieniach niebieskiego możesz przenieść swoją koncepcję aranżacyjną także do kuchni.

Zlewozmywaki kuchenne

Porady Gesy Hansen - jak urządzić łazienkę

„Umywalki lub wanny w kolorze niebieskim zapewniają wyjątkową atmosferę świeżości i czystości. Podłoga z jasnego drewna lub betonu podkreśla ten efekt, a białe lub jasnoszare meble akcentują minimalistyczny styl. Akcesoria w ciepłych żółtych barwach lub w kolorze drewna ocieplają tę raczej chłodną aranżację w odcieniach błękitu.”

Poznaj osobisty punkt widzenia Gesy Hansen na styl, wzornictwo i znaczenie łazienki: Zacznij oglądanie

Poznaj Gesę Hansen


Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Centrum pobierania

Odkryj nasz pełny asortyment


Rozpocznij teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz