Style łazienkowe

Od łazienki retro w stylu lat 70. po nowoczesny styl industrialny

Styl nowoczesny

Styl Industrialny

Nieotynkowane betonowe ściany oraz estetyka o męskim charakterze zredukowana do istoty rzeczy – to cechy stylu industrialnego. Przy tym konsekwencja w zastosowaniu klarownych linii i wzornictwa pozbawionego jakichkolwiek ozdobników nie oznacza pogorszenia komfortu; wręcz przeciwnie: nieomal surowa fasada skrywa innowacyjne technologie, które oferują funkcjonalne udogodnienia.

Więcej o stylu industrialnym

Luksus i wellness

Obszerne pomieszczenie wyposażone w elegancko wyglądające, idealnie do siebie pasujące elementy z wyselekcjonowanych materiałów, tworzące małą strefę spa – taka jest definicja nowoczesnej luksusowej łazienki. Mile widziana jest również szczypta ekstrawagancji w połączeniu ze szczególną wrażliwością na wykwintny styl. Czysty relaks zapewniają ponadto innowacje i wyrafinowane technologicznie rozwiązania na najwyższym poziomie.

Przejdź do łazienek wellness i do luksusowych łazienek

Styl naturalny

Relaks w harmonii z naturą

Łagodne światło zachodzącego słońca, bogactwo kolorów kwitnącego krajobrazu, leśna cisza – przyroda to źródło inspiracji. Ten niezwykły wdzięk w fascynujący sposób i z wyjątkową swobodą oddaje styl rustykalny. Naturalne materiały, takie jak drewno, rattan lub kamień, w połączeniu z gładkimi kształtami i delikatnymi odcieniami emanują przyjemnym ciepłem i poczuciem bezpieczeństwa.

Wszystko do stylu rustykalnego

Prostota w harmonii z naturą

„Keep it simple” to motto stylu skandynawskiego. Redukcja formy do istoty rzeczy oraz zdolność elastycznego dopasowania się dokładnie trafia w wymagania nowoczesnego wystroju wnętrz. Jednocześnie Skandynawowie traktują przyrodę jako wybitny wzór do naśladowania w sposobie urządzenia mieszkania. Aby dać skuteczny odpór ciemności w długie zimowe miesiące, dominują jasne kolory w naturalnych odcieniach i mnóstwo światła.

Więcej o stylu skandynawskim

Lata 70.

Rodzina

Komfortowe rozwiązania do wykorzystania w codziennym życiu

Życie rodzinne bywa często wesołe i dynamiczne. Dlatego łazienka rodzinna musi spełniać specjalne wymagania. Mile widziane są w niej inteligentne rozwiązania przestrzenne oraz wytrzymałe materiały i funkcjonalne detale, dostosowane do potrzeb osób młodych i starszych. Jednocześnie na pierwszy plan wysuwają się kwestie bezpieczeństwa i higieny.

Jak urządzić łazienkę rodzinną

Komfort