Splendor

Luksus we własnych czterech ścianach

Ponadczasowy styl

W luksusowo urządzonej łazience ponadczasowe, piękne elementy wyposażenia łączą się w wyjątkową kompozycję nowoczesnych rozwiązań wystroju wnętrz. Ciekawym akcentem jest wprowadzenie komponentów przykuwających wzrok, które funkcjonują niczym niewielkie klejnoty i są częściowo wzbogacane elementami z prawdziwego rękodzieła. Możesz na przykład wybrać wolnostojącą wannę Villeroy & Boch wykonaną z wysokiej jakości tworzywa Quaryl® i zestawić ją z błyszczącą armaturą w złotym kolorze. Jeśli dodatkowo wyposażysz się w system hydromasażu i dodasz domową saunę, Twoja osobista luksusowa łazienka stanie się ekskluzywną oazą wellness.

Możliwości urządzenia własnej luksusowej łazienki

Luksusowy wystrój

Wyrazem wyjątkowego luksusu jest także prysznic zainstalowany na równi z posadzką. Oddzielenie szklaną ścianką sprawia, że cała przestrzeń wydaje się być znacznie większa. Deszczownica w połączeniu z nowatorskimi bocznymi dyszami prysznicowymi z funkcją masażu gwarantuje szczególne wrażenia podczas kąpieli. W zakresie doboru kolorów w luksusowo urządzonej łazience dominują raczej ciemne odcienie. Nadają one przyjemnie ciepły efekt i podkreślają elegancki wystrój.

Przegląd naszych brodzików

Nowatorska i nowoczesna

Dzięki nowatorskim rozwiązaniom technologicznym nowoczesne i luksusowe łazienki stają się pomieszczeniami zapewniającymi wspaniałe wrażenia multimedialne i szeroką gamę funkcji. Przykładowo, bezdotykowe elementy sterowania i intuicyjnie obsługiwane systemy oświetlenia jeszcze bardziej zwiększają komfort użytkowania. Ponadto dzięki zastosowaniu systemów dźwiękowych klasy premium możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką o wyjątkowej jakości brzmienia.

Do kolekcji Artis