Stare rozwiązania w nowej aranżacji

Nowoczesny komfort w połączeniu z tradycyjnym wzornictwem


Imponującym przykładem stylu retro w jego najpiękniejszej formie jest kolekcja La Belle Villeroy & Boch. Delikatnie falowane linie i drobne reliefy sprawiają, że te produkty ceramiczne skupiają na sobie wszystkie spojrzenia. Umywalki, majestatycznie spoczywające niczym tron na kolumnach, emanują wyjątkową elegancją. Baterie umywalkowe w stylu retro również prezentują klasyczne piękno i stanowią prawdziwe klejnoty w Twojej łazience. Dla przykładu, stosując stylowe i bardzo przyjemne w dotyku modele z kolekcji La Fleur Classique możesz stworzyć cudowne akcenty.

La Belle – Kolekcja


Nieodzownym elementem stylu łazienki wykonanej w stylu retro na pewno będzie wanna stojąca na lekko zakrzywionych nóżkach. Całość będzie wyglądała szczególnie elegancko po dodaniu chromowanych lub pozłacanych armatur odpływowo-przelewowych. Jako nowoczesna wersja tradycyjnych wzorów graficznych z lat 70. XX wieku, gustowne dekory Vi-Print z serii Inspired by Heritage sprawią, że Twój prysznic będzie wyglądał niczym drogocenny antyk.

Do wanny Nasze dekory


Na ścianach i podłogach łazienki w stylu retro również dominują wzory graficzne, które rozpieszczają kontrastowymi kombinacjami kolorystycznymi. Zróżnicowany wybór oferuje tutaj na przykład kolekcja kafelków Century Unlimited firmy Villeroy & Boch. Osiem głównych serii kafelków i trzy serie dekoracyjne udostępniają szeroki repertuar indywidualnych możliwości urządzenia łazienki zgodnie z Twoimi wyobrażeniami.

Odkryj wzory