Tradycyjne i ponadczasowe

Rustykalne wzornictwo

Tradycyjne rękodzieło

Tradycyjne rękodzieło oraz nutka rustykalnego wzornictwa odgrywają bardzo ważną rolę w przypadku koncepcji wystroju w stylu dworkowym.

Prawdziwe drewno

Autentyczny charakter

Meble z prawdziwego, jasnego drewna są ponadczasowe i podkreślają charakter naturalnego surowca.

Dbałość o detale

Zaprojektowane z miłością

Ponadto świetnie dopracowane detale i pieczołowicie wykonane elementy rzeźbione będą wyjątkowymi znacznikami w Twoim w codziennym życiu.

Otwarta koncepcja przestrzenna

Idylla

Duże pomieszczenie o otwartym charakterze, również w przypadku łazienki w stylu dworkowym, gwarantuje niczym niezakłócony relaks.

Uspokajający przeciwny biegun

Czysty relaks

Duże pomieszczenie o otwartym charakterze, również w przypadku łazienki w stylu dworkowym, gwarantuje niczym niezakłócony relaks. Jeśli dodatkowo zastosujesz wolnostojącą wannę z kunsztownie zakrzywionymi nóżkami, jeszcze bardziej zwiększysz uczucie swobody i błogiej przytulności. Ponadto szafki ścienne optycznie powiększają pomieszczenie i wspomagają płynne linie całego wystroju. Jedwabiście matowe kafelki na ścianach i podłodze w dyskretnych, pastelowych barwach, umiejętnie podkreślają przytulny wystrój wnętrza. Dla uzyskania nastroju o wyjątkowo przyjaznym charakterze świetnie nadają się także kafelki o jasnym wzornictwie, przypominającym drewno.

Odkryj swoją relaksującą domową łazienkę