Styl śródziemnomorski

Czar Południa w Twojej łazience

Styl śródziemnomorski charakteryzuje się licznymi wpływami różnych kultur zamieszkujących obszar wokół Morza Śródziemnego. Wspólny jest dla nich niezmierny apetyt na życie oraz przyjemność z obcowania z pięknymi przedmiotami. Odczuwalna radość życia w zgodzie z naturą przejawia się również w koncepcji aranżacji wnętrz w stylu śródziemnomorskim. Harmonijne proporcje i ciepłe odcienie kolorystyczne nadadzą Twojej łazience przytulny wygląd i stworzą zmysłową estetykę.

Niemal w stanie nieważkości

Odkryj na przykład umywalki i wanny z kolekcji Venticello firmy Villeroy & Boch. Dzięki wzornictwu sprawiającemu wrażenie nieważkości oraz subtelnemu językowi formy poszczególne komponenty emanują naturalnym wdziękiem. Doskonałym uzupełnieniem pięknych produktów ceramicznych są meble łazienkowe z wysokogatunkowego drewna. Podczas gdy jasne warianty sprawiają, że pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne, ciemne lub miodowe meble z prawdziwego drewna tworzą piękne akcenty.

Do kolekcji Venticello 

Idealna harmonia

Idealną harmonię ze stylem śródziemnomorskim tworzy również kolekcja Hommage. Pieczołowicie wykonane stopniowane wypukłości obecne na wszystkich produktach ceramicznych są równie charakterystycznie, co meble z bejcowanego drewna klonowego. Elegancki efekt całości uzupełniają elementy z wysokiej jakości marmuru kararyjskiego o ponadczasowym pięknie! W połączeniu z wykończeniem ścian i podłóg w stylu naturalnego kamienia z małymi mozaikowymi zdobieniami powstaje gustowna aranżacja kojarząca się z długimi wakacjami w górskiej posiadłości.

Do kolekcji Hommage

Woda jako istotny elemen

Woda to istotny element, który łączy ze sobą kraje obszaru Morza Śródziemnego nie tylko geograficznie, lecz również mentalnie. Chłodna wilgoć działa cudownie orzeźwiająco i zapewnia równowagę duszy i ciała. Dlatego w łazience urządzonej w stylu śródziemnomorskim nie może zabraknąć prysznica jako źródła relaksu. Wyjątkowy związek z naturą uzyskasz, wybierając panel tylny z naturalnie wyglądającymi strukturami kamienia lub rysunkiem słojów drzewnych.

Przegląd naszych pryszniców