Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Łazienka wellness

Osobista oaza relaksu we własnym domu.

Odpr‏ężenie, spokój i możliwość pozostawienia za sobą stresów dnia codziennego – to coś, za czym tęskni większość z nas. Nie jest więc niczym dziwnym, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się weekendy wellness, aquaparki, termy i spa. Najchętniej relaksujesz się w swoich własnych czterech ścianach? A więc najwyższy czas na stworzenie całkowicie osobistej oazy wellnessu.

Wellness we własnej łazience

Jak wyobrażasz sobie idealne przeżycie wellness? Lubisz odpoczywać pod orzeźwiającymi kroplami deszczownicy, które zmywają wszystkie zmartwienia dnia codziennego i pozwalają odzyskać energię? A może wolisz własny hydromasaż, którego dysze masujące tchną nowe życie w zmęczone mięśnie? Może preferujesz przyjemne ciepło własnej sauny lub kabiny na podczerwień, z odpoczynkiem na leżance? Jedno jest pewne – łazienka wellness musi wyróżniać się specjalnymi możliwościami relaksacyjnymi oraz wygodnymi i luksusowymi elementami wystroju.

Urządź swoją własną oazę wellness łatwo i wygodnie online

Nie pozostawiaj przypadkowi aranżacji swojej indywidualnej świątyni SPA. Skorzystaj z naszego programu do projektowania łazienki, aby skomponować swoją wymarzoną łazienkę według indywidualnych potrzeb bezpośrednio online. Wyjątkowe okulary VR Cardoboard umożliwiają wirtualną wizualizację łazienki w widoku panoramicznym 360°C.

Zaprojektuj łazienkę

Jednak decyduje o tym nie tylko samo wyposażenie: dopiero zastosowanie odpowiednich materiałów, kolorów i akcesoriów zapewni odpowiednią atmosferę sprzyjającą dobremu samopoczuciu. W strefach wypoczynkowych szczególnie chętnie stosuje się naturalne materiały, ponieważ emanują ciepłem i przytulnością – na przykład drewniana okładzina ścienna. Także akcesoria z drewna zwiększają uczucie przytulności, są także praktyczne: rustykalny stołek z drewna może służyć także jako miejsce do odkładania, a drewniana podstawka na wannę zapewnia miejsce na książkę i ulubioną herbatę. Domowy pakiet relaksacyjny dopełni nastrojowe oświetlenie lub ciepły blask świec, łagodna muzyka i aromatyczne odświeżacze powietrza.

Warunki dla indywidualnej łazienki wellness

W celu zaaranżowania swojego własnego świata wellness, tak aby był zgodny z wyobrażeniami, należy najpierw omówić ze specjalistą konieczne prace budowlane i przyłącza, które należy uwzględnić: Aby już wkrótce móc cieszyć się odprężeniem pod własną deszczownicą, wymagany jest zwiększony przepływ wody, a przyłącze prądu energetycznego pozwoli cieszyć się pełnymi odprężenia momentami w saunie.

Jesteś w takcie planowania własnego domu lub większego remontu? Zastanów się więc nad wykonaniem bezpośredniego przejścia między łazienką a sypialnią – lub połącz strefę wellness bezpośrednio z sypialną – nie ma nic piękniejszego, niż udanie się po dobrze zasłużonej porcji relaksu jak najkrótszą drogą z ulubioną lekturą pod miękki koc. Praktyczne może być także wyjście na zewnątrz. W ten sposób zapewniona jest nie tylko świetna wentylacja, można również zrelaksować się na leżance ogrodowej lub w zewnętrznym jacuzzi po posiedzeniu w saunie. Dzięki wygodnym rozwiązaniom aranżacyjnym od Villeroy & Boch weekend spędzony w domu będzie prawdziwym weekendem wellness.


Łazienkowe inspiracje

Różnorodne pomysły aranżacji w zasięgu kliknięcia

Rozpocznij teraz

Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz