Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Mała łazienka z prysznicem

Mała łazienka z prysznicem w wielkim stylu.

W większości przypadków mała łazienka jest szczególnie dużym wyzwaniem. Ponieważ mimo niewielkich rozmiarów nasze wymagania i oczekiwania względem małej łazienki wcale nie są małe. Dlatego taka łazienka wymaga optymalnej aranżacji i zastosowania optymalnych rozwiązań wyposażeniowych.

Wellness pod prysznicem

Wykorzystaj wysokość pomieszczenia

Miejsce do przechowywania – tego nigdy za wiele! Pomyśl tylko o tych wszystkich kosmetykach, ręcznikach, suszarce i innych utensyliach. Sytuacja jest jednak trudna, jeżeli w małej łazience nie ma miejsca na przechowywanie, co jednak jest niezbędne. Ponieważ przestawienie ścian w lewo czy w prawo nie wchodzi w grę, pozostaje tylko droga w górę lub w dół. Doskonałym oraz stylowym elementem wyposażenia jest szafka podumywalkowa. W ten sposób niewykorzystaną przestrzeń pod umywalką można przeznaczyć na praktyczne i oszczędzające miejsce przechowywanie ręczników, suszarki i podobnych akcesoriów. Można także wykorzystać pomieszczenie na wysokość: regały łazienkowe i wysokie szafki dają się idealnie wpasować w aranżację pomieszczenia, tak aby nie stwarzały wrażenia przeładowania, i zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania. Wyjątkowa atrakcja: wielofunkcyjne szafki ze zintegrowanymi gniazdkami elektrycznymi, koszem oraz pudełkami na chusteczki to praktyczne i uniwersalne rozwiązanie, które dzięki wielu różnym wariantom kolorystycznym i wersjom modeli można dopasować do stylu urządzenia łazienki. Pasujące stylistycznie akcesoria, jak pojemniki i wazony, dodadzą uroku nawet najmniejszej łazience.

Meble łazienkowe do wszystkich przypadków


Zaprojektuj swoją małą łazienkę z prysznicem według indywidualnych upodobań

Innowacyjny program do projektowania łazienki online Villeroy & Boch daje możliwość wygodnego zaprojektowania swojej indywidualnej wymarzonej łazienki bez wychodzenia z domu. Możesz wypróbowywać dowolne konfiguracje, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń i urządzić łazienkę ze smakiem.

Zaprojektuj łazienkę

Efektywne rozwiązania aranżacyjne dadzą więcej miejsca nawet w małej łazience