Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Mała łazienka z wanną

Czy to możliwe?

Czysty relaks: Wanna to odprężenie, przytulność i dobroczynne momenty relaksu we własnym domu. Co jednak zrobić, jeżeli dostępna ilość miejsca jest mała? Dzięki odpowiednim rozwiązaniom i pomysłom na aranżację przestrzeni można zrealizować łazienkę marzeń z wanną nawet w małym pomieszczeniu


Maksymalny komfort – na minimalnej powierzchni

W małej łazience znajdzie się miejsce na wszystko, czego potrzebujesz: umywalka meblowa, toaleta, szafeczka, lustro, ogrzewanie, drążki na prysznice, prysznic – a nawet wanna. Wprawdzie w małej łazience przeważnie na miejsca na prysznic i wannę jednocześnie, lecz to nie znaczy, że należy rezygnować z marzeń o własnej wannie. Dostępne są specjalne modele wanien przeznaczone do małych łazienek, które można zainstalować na małej przestrzeni. To, że łazienka jest mała, nie oznacza, że trzeba zrezygnować z przyjemnej, gorącej kąpieli w zimowe dni

Miejsce poświęcone na instalację wanny odpłaci się w każdym przypadku dodatkowymi możliwościami użytkowymi. Nawet jeżeli czasami konieczny jest pośpiech, zawsze można wziąć szybki prysznic, ponieważ każdą wannę można zainstalować jako kombinację wanny z prysznicem. W przypadku tego praktycznego rozwiązania 2 w 1 potrzebna będzie ładna ścianka prysznicowa oraz odpowiednia armatura.


Oszczędność miejsca dzięki wannom od Villeroy & Boch

Jak widać, wanny można instalować także w małych łazienkach. Ze względu na ograniczenie miejsca wymagane jest jednak szczególnie inteligentne rozplanowanie przestrzeni, które pozwoli na optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca – np. w formie praktycznej wanny oszczędzającej miejsce, dzięki której wymarzona łazienka stanie się rzeczywistością. Różne wersje niewielkich wanien, które różnią się wymiarami i stylem, można odpowiednio dopasować do indywidualnych rozwiązań przestrzennych.

W takich wannach charakterystyczny jest wąsko zbiegający się koniec, dzięki czemu wanna zajmuje możliwie mało wolnego miejsca. W ten sposób w łazience można uzyskać większą swobodę ruchów, a ekstrawagancka forma wanny będzie stanowić prawdziwy akcent stylistyczny.

Jeżeli chodzi o małe wanny, nie ma w zasadzie żadnych ograniczeń pod względem jakości i funkcjonalności: są świetnym miejscem na odprężenie i odzyskanie dobrego samopoczucia. Odkryj wszystko, co jest związane z Twoją praktyczną kombinacją wanny z prysznicem 2 w 1 od Villeroy & Boch. Od wanny po niezbędne armatury wannowe – oczywiście w różnych stylach.

Możesz wybrać dowolny, najlepiej pasujący do łazienki styl, który będzie doskonale komponował się z Twoją prywatną oazą wellness. Dlatego wielbiciele wanien nie powinni tracić nadziei: mała łazienka i piękna wanna wcale się wzajemnie nie wykluczają! Realizacja wymarzonej łazienki wymaga jedynie przemyślanego i profesjonalnego planowania.