Trendy w aranżacji łazienek

Villeroy & Boch to najwyższa jakość i połączenie nowoczesnej innowacji z tradycją. Prezentujemy aktualne trendy w aranżacji łazienek. Liczne nowoczesne kolekcje, koncepcje, a także inspiracje sprawiają, że łazienka jest gotowa na przyszłość. Dzięki innowacyjnym technologiom Smart Home można łatwo kontrolować łazienkę za pomocą aplikacji. Nasze wskazówki, jak dbać o dobre samopoczucie, pomogą zidentyfikować i wyeliminować czynniki stresowe. W części dotyczącej indywidualnej aranżacji nowoczesnej łazienki można znaleźć wiele innowacyjnych pomysłów i inspiracji. A ponieważ tylko czysta łazienka to wygodna i funkcjonalna łazienka, przygotowaliśmy kilka praktycznych wskazówek, jak skutecznie dbać o higienę.


Moderne Bäder für ein modernes Haus

Smart Home

Nowoczesne łazienki w nowoczesnym domu

Nowoczesna łazienka przyszłości jest inteligentna i zna Twoje potrzeby. System Smart Home umożliwia zdalne sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem i innymi urządzeniami za pomocą aplikacji
 

Sprawdź teraz!
 

Wellness

Wellness w domu

Stres, napięcie mięśniowe, ból pleców – kto tego nie zna? Zamień swoją łazienkę w prawdziwą oazę dobrego samopoczucia.
 

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej!

Indywidualizm

Wszystko zgodnie z Twoim gustem

Łazienka powinna odzwierciedlać Twój styl. Sięgamy po nowe trendy aranżacyjne i kolory, oraz oferujemy niezliczone możliwości personalizacji łazienki.


Daj się zainspirować!

Higiena

Nieskazitelna czystość

Higiena ma w łazience największe znaczenie. Zwłaszcza w często używanych łazienkach warto korzystać z nowoczesnych technologii, takich jak powierzchnie antybakteryjne.


Tutaj dowiesz się więcej!

Matowe kolory

Blask bez połysku

Nie wszystko musi błyszczeć, żeby zwrócić na siebie uwagę – matowe wykończenie to bardzo popularny trend we wzornictwie. Villeroy & Boch wprowadza teraz ten modny trend kolorystyczny do łazienki.


Tutaj dowiesz się więcej!