Matowe kolory

Subtelna elegancja w łazience

Nie trzeba błyszczeć, aby zostać zauważonym: matowe kolory to mocny trend we wzornictwie. W wielu branżach, np. kosmetycznej, elektronicznej lub samochodowej, coraz częściej można spotkać matowe wykończenie. Firma Villeroy & Boch wprowadza ten trend kolorystyczny również do łazienki: nowatorskie szkliwo TitanGlaze, oprócz maksymalnej wytrzymałości, gwarantuje również modny, matowy wygląd i idealne dopełnienie nowoczesnej łazienki. W tym miejscu znajdują się inspirujące pomysły na upiększenie łazienki różnymi stonowanymi, matowymi kolorami. Firma Villeroy & Boch oferuje bogaty wybór modnych, matowych odcieni do nowej aranżacji łazienki. Odkryj świat designu Villeroy & Boch.

Błysk bez połysku – mat jest trendy

Matowe kolory to aktualnie modny trend. Tendencja ta rozpoczęła się od matowego lakieru samochodowego i szybko została podchwycona przez branżę kosmetyczną. Nowy trend wkracza teraz do łazienki. Matowe kolory tworzą subtelny i szlachetny efekt, lecz nie wysuwają się na pierwszy plan. Odbijają światło w mniejszym stopniu, co bardzo mocno podkreśla kształt wanien i umywalek. Jednocześnie matowe wykończenie tworzy fascynujący kontrast z błyszczącą, chromowaną armaturą łazienkową. Purystyczna, jednokolorowa wersja stanowi mocny, stylowy akcent w nowoczesnej łazience. Matowe wykończenie jest ponadto bardziej odporne na odciski palców.

TitanGlaze – jakość od ekspertów

Od 1748 roku marka Villeroy & Boch to synonim wysokogatunkowej ceramiki, która wciąż jest udoskonalana. Najnowszy efekt tych prac to matowe szkliwo TitanGlaze. Dzięki zawartości krystalicznie czystego tlenku glinu w TitanGlaze powierzchnia ceramiki łazienkowej, występująca np. w kolekcji Artis, Finion lub Memento 2.0, jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia. Szkliwo nadaje ceramice matowy wygląd i jest jednocześnie bardzo odporne na codzienne zarysowania i uderzenia. Szkliwo TitanGlaze jest aktualnie dostępne w odcieniu czystej bieli Stone White, który nadaje ceramice łazienkowej modne, aksamitnie matowe wykończenie.

Nasze matowe szkliwo TitanGlaze

Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij
Pokaż informacje
Zamknij

Wellness w modnym stylu

Brodziki i wanny marki Villeroy & Boch wyróżniają się wysoką jakością wykonania i modnym designem. Wybrane kolekcje do łazienek są dostępne w pięciu stonowanych, matowych kolorach: od jasnego Stone White, przez ciepły Brown, aż po ciemny Anthracite. W przypadku wanien Villeroy & Boch z akrylu i tworzywa Quaryl, obudowa może występować w jednym z wielu matowych kolorów, zaprojektowanych specjalnie w tym celu przez renomowaną projektantkę wnętrz, Gesę Hansen.

Gesa Hansen – nasza projektantka

Ciepły i aksamitny efekt przyciąga spojrzenia, lecz nie przytłacza i nie wysuwa się na pierwszy plan. Design BiColour tworzy przyjemny kontrast pomiędzy białą płaszczyzną wnętrza i kolorową obudową. Umieść delikatne, kolorowe akcenty w łazience i nadaj jej modny, miejski charakter.

Nasze wanny

Nowoczesne wzornictwo dla Ciebie

Wybrane kolekcje łazienkowe Villeroy & Boch występują w różnorodnych matowych odcieniach. Wśród nich na uwagę zasługuje kolor Stone White – matowa biel, która zastąpiła klasyczny odcień Edelweiss. Kolekcje Artis, Loop & Friends i Memento są ponadto dostępne w matowym, szarym kolorze Graphit oraz wyrazistym, czarnym odcieniu Ebony. Kolekcja Loop & Friends występuje dodatkowo w ciepłym odcieniu Timber. Matowe kolory autorstwa Gesy Hansen, dedykowane wannom Villeroy & Boch, to paleta niezwykłych barw: od stonowanej zieleni Mint, przez charakterystyczny odcień czerwieni Rose po żółtą barwę Mustard. Matowe wykończenie szkliwa sprawia, że kolorowa ceramika idealnie dopasowuje się do designu łazienki. Miękki blask obdarzy wymarzoną łazienkę charakterem, a inspiracji dostarczy oczywiście Villeroy & Boch.

Memento Artis Loop & Friends