Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Witamy w nowej klasie komfortu

Łazienka Vivia, Twoje nowe ulubione miejsce na co dzień

Jeśli chcesz zrobić dla siebie coś dobrego, możesz na przykład zaplanować wymarzone wakacje – lub od razu zadbać o większy komfort we własnym domu. Przekonaj się, jak Vivia zmieni Twoją łazienkę w oazę komfortu. Każdego dnia i dokładnie tak, jak Ci się podoba.

Zacznij oglądanie


Dużo swobody pod prysznicem

Któż nie marzy o brodziku typu walk-in zamontowanym równo z podłogą. Bez żadnych drzwi ani progów – i na tyle dużym, aby czuć się w nim komfortowo. Spełnij swoje marzenie.

Poczuj swobodę ruchów pod prysznicem – wygodnym, przestronnym i z komfortowym wyposażeniem dopasowanym do Twoich indywidualnych potrzeb.

Komfort to przyjemność

Aby uniknąć wychodzenia do zimnej łazienki po ciepłym, przyjemnym prysznicu pod deszczownicą, Viva ma miłą niespodziankę: wystarczy otworzyć drzwi panelu prysznicowego Vivia, wyjąć ręcznik i wytrzeć się w nagrzanej kabinie prysznicowej. Taki komfort to prawdziwa przyjemność!

Dowiedz się więcej  Produkty

Łazienka z miejscem do robienia makijażu

Nowe ulubione miejsce w samym środku oazy komfortu – marzenie, które możesz spełnić dzięki Vivia. Usiądź na wygodnym taborecie Vivia na kółkach ze zintegrowanym schowkiem, rozłóż dużą konsolę z lustrem i ciesz się komfortem toaletki w łazience. Przybory do makijażu i akcesoria – uporządkowane i zawsze pod ręką. Twoja łazienka jeszcze nigdy nie była taka przytulna.

Dowiedz się więcej  Produkty

Niezwykle komfortowa miska ustępowa

Vivia gwarantuje najwyższej klasy komfort także w toalecie. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i dużej szerokości deski sedesowej, komfortowa miska ustępowa zapewnia doskonały komfort siedzenia. Ponadto dba o najwyższy poziom czystości za sprawą innowacyjnej technologii DirectFlush. Vivia to całkowicie nowe doznanie siedzenia.

Ciesz się większą swobodą ruchu

Prysznic bez brodzika sprawia, że w łazience można mieć poczucie wolności. Brak stopni i progów gwarantuje, że nikt się już nigdy w łazience nie potknie.

Dowiedz się więcej  Produkty


Wszystkie produkty z kolekcji Vivia