Antheus

Olśniewająca elegancja

Elegancja to trwała wartość

Istota klasycznych ikon designu polega na tym, że zawsze pozostają nowoczesne. Mają w sobie coś wiecznego, nie podlegają przemijającym trendom w modzie i cechuje je idealna forma. Projektantowi Christianowi Haasowi, będącemu laureatem wielu nagród, udało się to w kolekcji Antheus: stworzył kompletną łazienkę z różnymi umywalkami, miskami WC, wannami i meblami, w której każda linia ma sens, a materiały charakteryzują się naturalnym pięknem i trwałością. Kompozycję, której patronuje słynny art déco i Bauhaus, klasyczne style przełomu w złotych latach 20. Urządź swoją łazienkę w nieprzemijającym stylu – wybierz kolekcję Antheus, klasykę przyszłości.

Idź do produktów

Wszystkie produkty z kolekcji Antheus

Marmur, drewno i stal – czysta perfekcja

Prawdziwy luksus to nie pozory, lecz autentyczność. Czyste linie i ascetyczne formy wyróżniają również ceramikę łazienkową oraz meble z kolekcji Antheus. Zmieniają łazienkę w przytulne miejsce, gdzie wszystko jest najlepszej jakości, ale niczego nie ma za dużo. Stelaż pod umywalki wykonany z wysokogatunkowej polerowanej stali szlachetnej przypomina słynny fotel Miesa van der Rohe; duch Bauhausu jest obecny również w pozostałych elementach kolekcji. Umywalki stojące na blacie idealnie prezentują się na fasetowanej marmurowej płycie w kolorze „Nero Marquita”. Do umywalek meblowych dostępne są pasujące szafki podumywalkowe wykończone fornirem w kolorze American Walnut lub BlackAsh, do wyboru ze stelażem ze stali szlachetnej lub bez. Stylowe meble dodatkowe – wysoka szafka, szafka boczna, regał z lustrem i okrągłe lustro ścienne – dopełniają całości wyposażenia łazienki Antheus.
 

Zobacz meble


Ceramika z ozdobnymi fasetami

Meble Thoneta z giętego drewna, fotel Marcela Breuera ze stalowych rurek, krzesła z polipropylenu autorstwa Eamesów: zastosowanie nowych materiałów przyczyniło się do powstania w wystroju wnętrz form, które wzbudzały sensację. W przypadku kolekcji Antheus materiałem tym jest TitanCeram firmy Villeroy & Boch.

Więcej o TitanCeram

Umywalki z TitanCeram

Ta wyjątkowo subtelna i zarazem solidna ceramika umożliwia jedyne w swoim rodzaju fasetowanie umywalek Antheus i uzyskanie geometrycznych kształtów krawędzi à la art déco. Do wyboru jest jedna umywalka stojąca na blacie i dwie umywalki meblowe.

Zobacz umywalki

DirectFlush

Elegancka w formie miska DirectFlush z fasetowanymi krawędziami ceramiki i deski również nawiązuje do wyjątkowego stylu Antheus.

Zobacz miskę WC DirectFlush

Kąpiel w najpiękniejszej formie

Wanna z kolekcji Antheus wygląda jak perfekcyjnie oszlifowany diament oprawiony w stelaż z polerowanej stali szlachetnej – wolnostojąca wanna będzie atrakcją również w mniejszych łazienkach. Na krawędzi wanny, podobnie jak na umywalce i misce WC, widoczny jest szlif fasetowy. Wanna jest doskonała nie tylko pod względem wizualnym: ma ergonomiczny kształt, jest wykonana z Quarylu® i opcjonalnie wyposażona w elektroniczny odpływ ViFlow+, dzięki czemu zmienia łazienkę w małą oazę wellness. Do wyboru są dwa rozmiary, a opcja Colour on Demand umożliwia wybór koloru obudowy wanny.
 

Idź do wanien