LIEBE DEINE ZEITLOVETHEMOMENTLOVETHEMOMENTSAVOURELINSTANTLOVETHEMOMENTVIVIOGNIMOMENTOAMATUMOMENTOPOKOCHAJTWÓCZASJЦЕНИТЕ СВОЕВРЕМЯ

Artis

Delikatność formy w całej okazałości

Artis od Villeroy & Boch, Powder
Kolekcji Artis firmy Villeroy & Boch
Kolekcji Artis firmy Villeroy & Boch

Większa swoboda aranżacji dzięki szlachetnym kształtom

Geometria jest podstawą każdego projektu i stale zaznacza swoją obecność – od pierwszych kroków poszukiwania formy aż po gotowy projekt. W wystroju wnętrz zastosowane zostały przede wszystkim przejrzyste formy geometryczne, które jako środek stylistyczny pozwalają także na wyrażenie indywidualności. Dodatkowym podkreśleniem nowoczesnego wyglądu jest filigranowa lekkość. Dzięki Artis, nowej kolekcji umywalek klasy premium ustawianych na blatach od Villeroy & Boch, konsekwentnie wspieramy styl naszych klientów. Do wyboru dostępne są cztery purystyczne, filigranowe kształty, wnoszące do łazienek nowoczesny wystrój.

Przejdź do produktów

Artis firmy Villeroy & Boch

Stylowe akcenty kolorystyczne w łazience

Dodaj więcej koloru i ekskluzywnej elegancji do wystroju swojej łazienki, wybierając nowe umywalki stawiane na blacie Artis. Unikatowa koncepcja kolorystyczna Artis powstała we współpracy z Niemko-Dunką, projektantką wnętrz Gesą Hansen. Czerpiąc inspirację z przepięknej kolorystyki pór roku w Paryżu, wzięta projektantka stworzyła 12 nowych modnych kolorów w odcieniach zieleni, żółci, różu i niebieskiego. Trzy dodatkowe neutralne kolory harmonijnie dopełniają całości kolekcji. Ekskluzywne szkliwo kolorowej powierzchni zewnętrznej ma jedwabiście matowe wykończenie i precyzyjną, cienką krawędź. Wnętrze umywalki jest utrzymane w klasycznym i eleganckim kolorze alpejskiej bieli.

Przejdź do kolorów   Zacznij oglądanie

Filigranowa lekkość

Nasze nowe tworzywo TitanCeram po raz pierwszy umożliwiło uzyskanie produktów o wyjątkowej formie i ekstremalnie cienkich ściankach. W ten sposób w kolekcji Artis osiągnęliśmy grubość 8 mm, dzięki czemu umywalki meblowe wyglądają na wyjątkowo filigranowe.

Dowiedz się więcej

Kolekcji Artis firmy Villeroy & Boch

Odkryj w programie do projektowania łazienki online nowoczesne wzornictwo artykułów wyposażenia wnętrz z kolekcji Artis

Skorzystaj z wyjątkowej swobody aranżacji, którą oferują Ci wysokiej klasy produkty z kolekcji Artis i zaprojektuj w programie do projektowania łazienki Villeroy & Boch swoją indywidualną, wymarzoną łazienkę. Innowacyjna wizualizacja 3D umożliwia obejrzenie różnych kombinacji.

Zaprojektuj lazienke


Łazienkowe inspiracje

Różnorodne pomysły aranżacji w zasięgu kliknięcia

Daj się zainspirować

Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz