Avento

Mój styl życia

Łazienka w nowym stylu

Niezwykła świeżość wzornictwa, funkcjonalność i cena. Avento posiada wszystkie cechy nowoczesnej łazienki – i jeszcze więcej! Nową kolekcję łazienkowa Villeroy & Boch wyróżnia oprócz wspaniałej strony wizualnej także funkcjonalność wyposażenia – od pojemnych modnych mebli z frontem akrylowym w czterech kolorach, poprzez nowoczesną i sprawiającą wrażenie lekkości ceramikę, po bezrantową miskę DirectFlush zapewniającą najwyższe standardy higieny. W ofercie znajduje się także szeroka gama rozmiarów, co pozwala na aranżację zarówno niewielkich łazienek jak i łazienek dla gości. 

Produkty

Nowoczesny i lekki design

Umywalkę cechuje delikatny design oraz miękkie kontury misy wewnętrznej. Nowe materiały, takie jak szkło akrylowe dostępne w czterech kolorach, oraz listwa dekoracyjna w kolorze szampana nadają nowoczesnym meblom szczególnego charakteru.

Przejdź do blatów podumywalkowych

Nowoczesność i funkcjonalność

Umywalki Avento są dostępne w rozmiarach 45 – 100 cm i idealnie sprawdzą się również w małych łazienkach, np. we wnękach, czy też w łazienkach dla gości. Ponadto kompaktowa miska ustępowa, podwieszana i sprawiająca wrażenie lekkości, z innowacyjną technologią DirectFlush ułatwia czyszczenie.

Meble Avento tworzą nie tylko wrażenie lekkości i nowoczesności, lecz także zachwycają funkcjonalnością i pakownością.

Urządź swoją łazienkę w stylu kolekcji Avento

Zainspiruj się nowatorskim wzornictwem kolekcji Avento i krok po kroku z poszczególnych elementów zaprojektuj swoją indywidualną wymarzoną łazienkę. Innowacyjny program do projektowania łazienki daje możliwość wypróbowania i obejrzenia różnych kombinacji.

Zaprojektuj lazienke

Miska WC spłukująca z siłą wiru do każdej łazienki

Higieniczne rozwiązanie o ponadczasowym wzornictwie

Warto wyposażyć swoją łazienkę w nową miskę WC, która harmonijnie łączy innowacyjność, higienę i estetyczny wygląd. Miska WC Universo TwistFlush wyróżnia się wyjątkowo dokładną i wodooszczędną technologią spłukiwania, która wykorzystuje silny wir wodny, oraz ascetycznym wzornictwem, które idealnie pasuje do każdej łazienki.
 

Przejdź do miski WC Universo TwistFlush


Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz