LIEBE DEINE ZEITLOVETHEMOMENTLOVETHEMOMENTSAVOURELINSTANTLOVETHEMOMENTVIVIOGNIMOMENTOAMATUMOMENTOPOKOCHAJTWÓCZASJЦЕНИТЕ СВОЕВРЕМЯ

Aveo New Generation

Regenerująca moc organicznych form

Po prostu piękne

W kolekcji Aveo New Generation kształt i funkcjonalność tworzą udane połączenie. To kontynuacja kolekcji Aveo, którą specjalnie dla Villeroy & Boch zaprojektowało biuro architektoniczne Conran & Partners. Kolekcja Aveo New Generation charakteryzuje się jasnymi, zaokrąglonymi kształtami, z których emanuje lekkość i wysoki komfort. Wysokiej jakości ceramika spełnia najwyższe wymagania pod względem materiału i estetyki. Szkliwo CeramicPlus zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania i sprawia, że utrzymanie umywalki w czystości jest dziecinnie łatwe. Brud i kamień spływają wraz z wodą. Idealne do ceramiki są, również wykonane z ceramiki, zawory. Całość wygląda jakby była odlana z jednego materiału. Łagodnie zaokrąglone kształty sprzyjają regeneracji.

Umywalki

Aveo New Generation umywalki
Aveo New Generation umywalki

Spokój i bezpieczeństwo

Zaokrąglone fronty mebli Aveo New Generation harmonizują z organicznymi kształtami umywalek. Wnętrze mebli oferuje dużo inteligentnie wygospodarowanego miejsca. To idealne połączenie estetyki i funkcjonalności. Powierzchnie wykonane z okleiny z drewna dębowego Pure Oak oraz Dark Oak podkreślają spokojny nastrój kolekcji. Powierzchnia Glossy White Lack zachwyca naturalnością i prostotą.

Meble łazienkowe

Estetyka i relaks

Organiczne, owalne kształty wanien Aveo New Generation wprowadzają do łazienki atmosferę spokoju i odprężenia. Subtelne i finezyjne kształty zachęcają do odpoczynku. Bezspoinowo i bezrantowo wykończona wanna, wykonana z wysokogatunkowego Quarylu jest estetyczna i harmonijnie wtapia się we wnętrze łazienki. Delikatnie zaokrąglony kształt wanny wprowadza atmosferę spokoju i relaksu w łazience.

Wanny

Aveo New Generation wanny

Zainspirowane naturą

Aveo new generation Villeroy & Boch to kolekja estetycznych i funkcjonalnych mebli, ktróre zamienią Twoją łazienkę w oazę wellness, o jakiej marzyłeś. Te doskonale wykończone i bardzo funkcjonalne meble ozdobią każdą łazienkę.

Wszystkie produkty z kolekcji Aveo New Genereation

Odkryj w programie do projektowania łazienki naturalną estetykę kolekcji Aveo New Generation

Skorzystaj z programu do projektowania łazienki online, żeby sprawdzić, jak wysokiej klasy produkty z kolekcji Aveo New Generation o harmonijnej formie prezentują się w Twojej łazience. Dzięki innowacyjnym okularom VR możesz obejrzeć swój indywidualny projekt łazienki w 3D.

Zaprojektuj łazienkę


Łazienkowe inspiracje

Różnorodne pomysły aranżacji w zasięgu kliknięcia

Daj się zainspirować

Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Centrum pobierania

Odkryj nasz pełny asortyment


Rozpocznij teraz

Centrum pobierania

Odkryj nasz pełny asortyment


Rozpocznij teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz