Aveo

Nowoczesny design w Twojej łazience

Estetyka na najwyższym poziomie

Zmysłowość, estetyka i przejrzystość w Twojej łazience dzięki kolekcji Aveo od Villeroy & Boch. Charakter wysokogatunkowego designu kolekcji Aveo wyznaczają przejrzyste, owalne formy. Stwórz oazę spokoju i dobrego samopoczucia, zadbaj o porządek dzięki praktycznym szafkom łazienkowym i odpręż się w jednej z pięknych wanien.

Idź do produktów

iF Product Design Award 2006

W 2006 roku wanna z kolekcji Aveo zdobyła iF Product Design Award. Nagroda ta jest przyznawana od 1954 roku i uchodzi za odpowiednik Oscara w dziedzinie designu. W konkursie startuje co roku ponad 2000 produktów z 37 krajów. Profesjonalne jury nagrodziło niepowtarzalną konstrukcję innowacyjnej wanny autorstwa Sebastiana Conransa.

IF product design award

Ciepło i spokój

Wysokogatunkowe materiały kolekcji Aveo emanują ciepłem i przytulnością ‒ od szlachetnej szafy w fornirze z prawdziwego drewna orzechowego po ceramiczne umywalki meblowe. Poznaj fascynującą powłokę uszlachetniającą CeramicPlus. Utrzymanie higienicznej czystości w łazience jeszcze nigdy nie było tak proste. Woda po prostu perli się i spływa z nowoczesnego materiału, który szczególnie długo wygląda jak nowy. Korzystaj z prostej elegancji kolekcji Aveo od Villeroy & Boch.


Łazienkowe inspiracje

Różnorodne pomysły aranżacji w zasięgu kliknięcia

Daj się zainspirować

Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz