Collaro

Charakter i styl

Nowoczesne wzornictwo to coś więcej, niż tylko ładny wygląd. Collaro tworzy ponadczasowe, piękne wnętrze, sprzyjające dobremu samopoczuciu. O wyrazistym, delikatnym stylu, a jednocześnie niezwykle przytulne. Uwagę przykuwa odznaczająca się krawędź, nadająca kolekcji indywidualnego charakteru. Odkryj łazienkę, która łączy charakterystyczną formę, wysokogatunkowe materiały i praktyczną funkcjonalność.

Finezja i wytrzymałość

Lekkość i komfort

Funkcjonalność i emocje

Subtelne linie umywalek znajdują swoją kontynuację w designie mebli. Niezwykłe wrażenie sprawia zwłaszcza korpus szafki podumywalkowej o grubości zaledwie 8 mm.

Meble wyglądają filigranowo, zapewniają jednak zaskakujący komfort dzięki dużej ilości miejsca do przechowywania i szufladom z praktycznym, pełnym wysunięciem i matami antypoślizgowymi. Atrakcyjną ozdobą jest aluminiowy uchwyt w formie listwy ze zintegrowanym oświetleniem LED, który stanowi ciekawy akcent. Meble, które są dostępne w 10 kolorach, nadzadzą łazience niepowtarzalnego charakteru.

Przegląd wszystkich mebli

Indywidualność i odprężenie

Bez względu na to, czy wybierzesz wannę montowaną przy ścianie, wolnostojącą czy wannę do zabudowy – w jej obszernym wnętrzu z pewnością się zrelaksujesz. Na zamówienie dostępne są wszystkie warianty z systemem hydromasażu i napełniania, zaś w przypadku wanien wolnostojących jest możliwość wyboru koloru obudowy.


 Poznaj wszystkie kolory obudowy

Miska WC spłukująca z siłą wiru do każdej łazienki

Higieniczne rozwiązanie o ponadczasowym wzornictwie

Warto wyposażyć swoją łazienkę w nową miskę WC, która harmonijnie łączy innowacyjność, higienę i estetyczny wygląd. Miska WC Universo TwistFlush wyróżnia się wyjątkowo dokładną i wodooszczędną technologią spłukiwania, która wykorzystuje silny wir wodny, oraz ascetycznym wzornictwem, które idealnie pasuje do każdej łazienki.
 

Przejdź do miski WC Universo TwistFlush

Nagroda za znakomite wzornictwo

Charakterystyczna forma Collaro zyskała również aprobatę jury złożonego z ekspertów ds. wzornictwa: umywalki stojące na blacie z półką na baterię otrzymały za znakomity design renomowaną nagrodę Red Dot Award w kategorii „Product Design 2019”.