Collaro

Charakter i styl

Nowoczesne wzornictwo to coś więcej, niż tylko ładny wygląd. Collaro tworzy ponadczasowe, piękne wnętrze, sprzyjające dobremu samopoczuciu. O wyrazistym, delikatnym stylu, a jednocześnie niezwykle przytulne. Uwagę przykuwa odznaczająca się krawędź, nadająca kolekcji indywidualnego charakteru. Odkryj łazienkę, która łączy charakterystyczną formę, wysokogatunkowe materiały i praktyczną funkcjonalność.

Finezja i wytrzymałość

Lekkość i komfort

Funkcjonalność i emocje

Subtelne linie umywalek znajdują swoją kontynuację w designie mebli. Niezwykłe wrażenie sprawia zwłaszcza korpus szafki podumywalkowej o grubości zaledwie 8 mm.

Meble wyglądają filigranowo, zapewniają jednak zaskakujący komfort dzięki dużej ilości miejsca do przechowywania i szufladom z praktycznym, pełnym wysunięciem i matami antypoślizgowymi. Atrakcyjną ozdobą jest aluminiowy uchwyt w formie listwy ze zintegrowanym oświetleniem LED, który stanowi ciekawy akcent. Meble, które są dostępne w 10 kolorach, nadzadzą łazience niepowtarzalnego charakteru.

Przegląd wszystkich mebli

Indywidualność i odprężenie

Bez względu na to, czy wybierzesz wannę montowaną przy ścianie, wolnostojącą czy wannę do zabudowy – w jej obszernym wnętrzu z pewnością się zrelaksujesz. Na zamówienie dostępne są wszystkie warianty z systemem hydromasażu i napełniania, zaś w przypadku wanien wolnostojących jest możliwość wyboru koloru obudowy.


 Poznaj wszystkie kolory obudowy

Nagroda za znakomite wzornictwo

Charakterystyczna forma Collaro zyskała również aprobatę jury złożonego z ekspertów ds. wzornictwa: umywalki stojące na blacie z półką na baterię otrzymały za znakomity design renomowaną nagrodę Red Dot Award w kategorii „Product Design 2019”.