Finion

Spełniaj swoje potrzeby

Wystrój

Filigranowe kształty, klarowne linie i szlachetne materiały nadają kolekcji Finion stylowy, minimalistyczny charakter sprzyjający dobremu samopoczuciu.

Produkty  Dowiedz się więcej

Modułowość

Możliwość indywidualnego wyboru detali – od rodzaju umywalki, przez wygląd frontów aż po kolory – pozostawia miejsce na Twoje życzenia.

Produkty   Dowiedz się więcej

Bathroom collection Finion | Villeroy & Boch

Niezwykłą atrakcją są elementy oświetleniowe, które rozświetlają pomieszczenie jak światła wielkiego miasta i tworzą fascynującą atmosferę. Poznaj Finion – łazienkę dla wymagających.

Minimalistyczne wzornictwo i wyrafinowana technika

Gdzież indziej można dobitniej wyrazić swój indywidualny styl, niż we własnej łazience. Kolekcja Finion o finezyjnym i minimalistycznym wzornictwie daje swobodę osobistej ekspresji. Wystrój wnętrza o wysokim standardzie tworzy atmosferę luksusu sprzyjającą relaksowi i jest przejawem wysokiego poziomu życia. Poprzez najlepsze materiały, jak ceramika TitanCeram, różne kombinacje mebli oraz inteligentne wyposażenie projektant Patrick Frey wyznacza nowe standardy estetyki i dobrego samopoczucia.

Znakomite wzornictwo w Twoim stylu

Wyjątkowa harmonia ascetycznego designu i inteligentnej techniki zdobyła również uznanie międzynarodowych ekspertów od wzornictwa: kolekcja Finion została uhonorowana iF Design Award 2017 oraz Red Dot Design Award 2017, dwiema najważniejszymi nagrodami w dziedzinie designu na świecie.

Właściwości

Poznaj wyjątkowe wzornictwo Finion

Perfekcyjna ceramika dla doskonałej elegancji

Filigranowa ceramika zachwyca pod każdym względem. Szlachetny charakter umywalek podkreślają ultracienkie krawędzie i ścianki o wyjątkowej wytrzymałości. Ta minimalistyczna elegancja stała się możliwa dopiero dzięki innowacyjnemu materiałowi TitanCeram.

Mimo zredukowanej formy nie ma żadnych ograniczeń w ekspresji indywidualnego stylu. Umywalki, opcjonalnie wyposażone w ukryty przelew ViFlow, sprawiają, że zarówno przestronna łazienka, jak i mała łazienka dla gości stają się prywatną oazą dobrego samopoczucia, zwłaszcza w połączeniu z idealnie dopasowanymi meblami. Całości efektu dopełniają eleganckie toalety z DirectFlush i bidety o idealnym kształcie.

Odkryj TitanCeram 

Relaks jeszcze nigdy nie był taki fascynujący

Ten designerski obiekt wzbudza żywe zainteresowanie. Precyzyjne krawędzie i smukłe ściany sprawiają, że wolnostojąca wanna z materiału Quaryl® jest spektakularną atrakcją łazienki. Jako wyposażenie opcjonalne dostępne są eleganckie listwy dekoracyjne dopasowane kolorystycznie do zaworu push-open oraz do wylewki wannowej w szlachetnych metalicznych odcieniach.

Podkreślają one ascetyczne kształty i wspólnie z ponad 200 eleganckimi kolorami obudowy tworzą przestrzeń dla indywidualnych rozwiązań. Jedyna w swoim rodzaju jest również opcjonalna funkcja Emotion, dzięki której wanna sprawia wrażenie, jakby unosiła się w powietrzu na świetlistym cokole. Nastrojowe oświetlenie łazienki zmienia ją w prywatną oazę relaksu.

Odkryj kolory

Poznaj różnorodność Finion

Meble – tak indywidualne, jak Ty

Precyzyjne linie tworzą idealną ramę dla mebli łazienkowych. Wiele detali – od wyglądu frontów aż po oświetlenie – można dopasować do indywidualnych upodobań. Istnieje na przykład możliwość wyboru frontów pokrytych lakierem dostępnym w 10 stylowych kolorach lub o powierzchni z naturalnego forniru drewnianego. Wiszące regały z precyzyjnie oszlifowanymi krawędziami można umieścić w dowolnie wybranym miejscu.

Powstaną w ten sposób niezwykłe powierzchnie prezentacyjne, doskonale zaaranżowane dzięki kontrastowym kolorom i oświetleniu pośredniemu. Dobre samopoczucie zapewnia również inteligentne wyposażenie: nastrojowe oświetlenie oraz bezprzewodowa ładowarka do smartfonów gwarantują pełnię komfortu.

Odkryj meble


Obejrzyj w programie do projektowania łazienki wyjątkowe wzornictwo kolekcji Finion

Skorzystaj z innowacyjnego programu do projektowania łazienki online firmy Villeroy & Boch i obejrzyj realistyczną wizualizację 3D, żeby sprawdzić, jak szlachetne i niezwykłe produkty z kolekcji Finion wyglądają w Twojej łazience. W ten sposób krok po kroku skomponujesz swoją indywidualną wymarzoną łazienkę.

Zaprojektuj łazienkę


Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Newsletter

Poznaj najnowsze trendy w świecie łazienek

Zarejestruj się już teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz