Hommage

W hołdzie dla wielkiej epoki

Hommage umywalki

Prosty styl i wysokiej jakości materiały

Pod względem wzornictwa kolekcja Hommage skupia się na charakterystycznych i prostoliniowych kształtach. Charakterystyczną cechą tej kolekcji są szykowne stopniowane powierzchnie, które można znaleźć we wszystkich ceramikach. Styl mebli z tej kolekcji opiera się na kombinacji wysokogatunkowej okleiny z prawdziwego drewna bejcowanej na ciemny klon z marmurem karraryjskim. Ceramika sanitarna jest łatwa w czyszczeniu dzięki zastosowaniu powłoki CeramicPlus.

Produkty

Ponadczasowa klasyka

Wolnostojąca wanna z kolekcji Hommage utrzymana jest w klasycznym stylu nawiązującym do wczesnych lat XX wieku. Wysokogatunkowy materiał Quaryl, który szybko nagrzewa się od ciepła wody, w połączeniu z nachyleniem tylnej części zapewnia optymalny komfort. Szlachetne nogi z drewna wraz z chromowanym, pozłacanym lub wykończonym w szlachetnym mosiądzu zestawem odpływowo-przelewowym stanowią udane akcenty i nadają estetyki oraz wyrazistego charakteru.

Wanny

Hommage wanny

Ponadczasowe wzornictwo z początku minionego stulecia

Kolekcja Hommage charakteryzuje się wyrazistą prostoliniowością. Inspirowana wczesnymi latami XX wieku, kolekcja łączy w sobie ponadczasowe wzornictwo wielkiej epoki. Hommage fascynuje najwyższej jakości stopniowanymi powierzchniami we wszystkich ceramikach, jak również kombinacją materiałów z prawdziwego drewna i marmuru.

Obejrzyj w naszym programie do projektowania łazienki charakterystyczne wzornictwo pod znakiem wielkich czasów

Program do projektowania łazienki daje możliwość zaprojektowania swojej indywidualnej wymarzonej łazienki i to w zaledwie kilku krokach. To innowacyjne narzędzie do projektowania umożliwia obejrzenie realistycznej wizualizacji 3D stylowych komponentów kolekcji Hommage w łazience w odpowiedniej skali.

Zaprojektuj łazienkę


Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz