Arrow-DownArrow-LeftArrow-RightArrow-UpCheck-LargeCheck-SmallasymetrischElement 7Element 1eckigElement 3Element 1Element 4Element 6ovalElement 5rundElement 4

Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Joyce

Zawsze nowa, zawsze inna, zawsze Joyce.

Joyce FRN
Joyce umywalki

Indywidualność w Twojej łazience

Indywidualność jest obecnie w modzie. W kolekcji Joyce, dzięki specjalnym akcesoriom (Apps) trend ten zaznaczy się również w Twojej łazience. Z kolekcją Joyce możesz bawić się wzornictwem i stworzyć łazienkę pełną innowacyjnych możliwości. Blaty umywalkowe w ponadczasowym wzornictwie posiadają bardzo głębokie umywalki i są oferowane w sześciu rozmiarach. Indywidualizację uzyskuje się tu dzięki dowolnemu rozmieszczaniu dozowników mydła, baterii i kolorowych Appsów.

Umywalki

Joyce Apps: funkcjonalne, różnorodne, estetyczne

Wyjątkową cechą innowacyjnej kolekcji Joyce są tak zwane appsy - funkcjonalne, wymienne pojemniki, umożliwiające indywidualną aranżację łazienki. Są one tak indywidualne jak Ty i pozwalają zmieścić wszystko, czego potrzebujesz w łazience. Wykorzystaj stawiane jedne na drugich appsy i przechowuj pod ręką wszystkie swoje rzeczy codziennego użytku. Appsy są oferowane w wielu różnych kolorach i dają duże pole do popisu dla wyobraźni.

Appsy

Joyce App
Joyce toalety

Indywidualna aranżacja – innowacyjna technologia

Kolekcja Joyce to zupełnie nowa jakość mebli łazienkowych. Das DirectFlush WC dieser Kollektion erlaubt dank des spülrandlosen Designs eine besonders einfache und rückstandsfreie Reinigung und Pflege. Zarówno SlimSeat jak i standardowa deska sedesowa wyposażone są w mechanizm szybkiego odłączania. Maksymalny komfort daje funkcja Soft Closing, czyli mechanizm wolnego opadania pokrywy.

Zu den Toiletten

Doskonałe wzornictwo

Miska WC Joyce z SlimSeat w 2013 roku została wyróżniona prestiżową nagrodą Red Dot Design Award. Przekonaj się i Ty do techniki, komfortu i wzornictwa tej kolekcji i ciesz się łazienką z wyjątkowym wyposażeniem.

Joyce, Reddot Design Award 2013
Joyce meble łazienkowe

Meble wielofunkcyjne

Meble łazienkowe Joyce przekonują do siebie nowoczesnym wzornictwem i inteligentnym wykorzystaniem przestrzeni. Szafki podumywalkowe z uchwytami w formie zagłębień idealnie komponują się z ceramiką i pozostałym wystrojem łazienki. Wielofunkcyjna szafka, dzięki wielu dodatkom, takim jak zintegrowane gniazdka wtykowe i półki na appsy oraz kosze na odpadki, zapewnia optymalną funkcjonalność. Różnorodność kolorów mebli łazienkowych Joyce umożliwia indywidualną aranżację wnętrza.

Meble łazienkowe

Wszystkie produkty kolekcji Joyce


Łazienkowe inspiracje

Różnorodne pomysły aranżacji w zasięgu kliknięcia

Daj się zainspirować

Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz