Legato

Wygoda i funkcjonalność bez ograniczeń

Kolekcja Legato Villeroy & Boch
Kolekcja Legato Villeroy & Boch
Kolekcja Legato Villeroy & Boch

Łazienka – tak wyjątkowa, jak Twój styl

Kompletna kolekcja łazienkowa Legato – ascetyczna, ponadczasowa i nowoczesna – tworzy piękną pod względem formy całość dla wymagających klientów. Ceramika o prostych liniach idealnie uzupełnia wyrazisty design cieszącej się powodzeniem serii mebli – zwłaszcza umywalka, która sprawia wrażenie, jakby unosiła się w powietrzu za dnia i w nocy dzięki opcjonalnemu oświetleniu LED. Nowe możliwości aranżacji zapewniają również bezuchwytowe meble Legato o dużej powierzchni, które teraz dodatkowo są dostępne w nowych dekorach drewna „Nordic Oak” i „Arizona Oak” oraz modnych odcieniach szarości „Truffle Grey” i „Soft Grey”. 

Imponująca funkcjonalność

Nowa kolekcja Legato trafia do przekonania nie tylko ze względu na ponadczasową i elegancką formę – oferuje również idealnie pasujące do siebie stylowe elementy. Proste kształty kolekcji można również odnaleźć w ascetycznym designie wanny. Dzięki dużej głębokości i praktycznym półkom zapewnia ona komfort kąpieli. Duża głębokość i półki to również cechy charakterystyczne umywalek. Dodatkowo meble z nowoczesnym systemem wysuwania oraz zintegrowaną funkcją antypoślizgową gwarantują w łazience dużo miejsca na potrzebne rzeczy.

Wszystkie produkty kolekcji Legato

Zaprojektuj swoją łazienkę, urządzając ją elementami z kolekcji Legato o ponadczasowej estetyce

Zyskaj pewność co do swojego projektu i za pomocą programu do projektowania łazienki online firmy Villeroy & Boch zaaranżuj swoją osobistą wymarzoną łazienkę. Innowacyjna wizualizacja 3D umożliwia realistyczne wyobrażenie na temat swojej indywidualnie zaprojektowanej łazienki. Istnieje możliwość wypróbowania różnych konstelacji.

Zaprojektuj lazienke


Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz