LIEBE DEINE ZEITLOVETHEMOMENTLOVETHEMOMENTSAVOURELINSTANTLOVETHEMOMENTVIVIOGNIMOMENTOAMATUMOMENTOPOKOCHAJTWÓCZASJЦЕНИТЕ СВОЕВРЕМЯ
Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Memento

Minimalizm formy i bogactwo wyboru

Memento FRN

Minimalistyczne wzornictwo – maksymalna estetyka

Stylowy minimalizm kolekcji premium Memento podkreśla proste, oszczędne w formie wzornictwo. Szlachetne kolory, takie jak Glossy Black sprawiają. że ceramika prezentuje się jeszcze lepiej. Powierzchnia mebli Bright Oak o wyjątkowo głębokiej strukturze tworzy idealny kontrast z kolorystyką pozostałych elementów wystroju wnętrza. Ponadczasowy design tej kolekcji podkreśla dodatkowo modne połączenie szkła z elementami wykonanymi w drewnie.

Produkty

Elegancja w czystej postaci

Minimalistyczne wzornictwo i wyraziste kształty to charakterystyczne cechy umywalek Villeroy & Boch. Dopracowane detale zachęcają do częstego przebywania w łazience. Nietuzinkowy dekor New Glory Platinum z wysokogatunkowej platyny prezentuje się znakomicie. Szkliwo CeramicPlus ułatwia utrzymanie powierzchni w czystości i zapewnia połysk na długie lata. Kolekcja Memento gwarantuje wysoki komfort kąpieli.

Więcej o CeramicPlus

Memento umywalki

Minimalizm w każdym detalu

Kolekcję premium Memento cechują proste i perfekcyjne linie oraz minimalistyczny design. Oszczędna w kształtach i bezpretensjonalna kolekcja Memento zachwyca prostotą i elegancją. Jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby konsumentów, poszukujących estetycznych rozwiązań, które jednocześnie dają więcej możliwości indywidualnej aranżacji wnętrza. Ponadczasowy styl i szykowne detale zaakcentują Twoją osobowość i nadadzą Twojej łazience wdzięku.

Wszystkie produkty kolekcji Memento

W programie do projektowania łazienki online wyposaż swoją łazienkę w artykuły z kolekcji Memento

Wybierz do swojej łazienki minimalistyczne wzornictwo i wyjątkową estetykę ekskluzywnej kolekcji Memento. Innowacyjny program do projektowania łazienki pomoże Ci w stworzeniu realistycznego projektu i umożliwi obejrzenie różnych kombinacji.

Zaprojektuj łazienkę


Łazienkowe inspiracje

Różnorodne pomysły aranżacji w zasięgu kliknięcia

Daj się zainspirować

Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz