More To See 14 | More To See | More To See One | More To See Lite

More to See 14

More To See 14

Lustra More To See 14 pokażą Twoją łazienkę w dobrym świetle. Idealnie komponują się ze wszystkimi kolekcjami łazienkowymi Villeroy & Boch. Są dopracowane w najdrobniejszym szczególe i przyciągają wzrok. Wśród 12 dostępnych modeli o szerokości od 37 cm do 160 cm z pewnością znajdziesz lustro, które będzie pasowało do Twojej łazienki. Ciesz się komfortem, jaki daje energooszczędne, zintegrowane oświetlenie ledowe. W celu uzyskania odpowiedniego nastroju, możesz zmieniać natężenie światła oraz jego kolor (od ciepłej do zimnej bieli).

Oprócz zintegrowanej technologii LED lustra z serii More To See 14 są także dostępne opcjonalnie w 9 szerokościach od 60 cm do 160 cm oraz z nowym, wydajnym systemem dźwiękowym. Zintegrowany z lustrem system dźwiękowy jest niewidzialny. Może współpracować ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth, jak smartfony i odtwarzacze MP3, zapewniając wyjątkowe doznania akustyczne w łazience.

Kolekcja More To See 14

More To See – pokaż swoją osobowość.

Uniwersalne lustra More To See dodadzą Ci charakteru. Regulacja natężenia i koloru światła daje możliwość ustawienia oświetlenia w zależności od nastroju. W ten sposób możesz również optycznie zmienić wystrój wnętrza. Lustra dostępne są w różnych rozmiarach (od 45 do 160 cm szerokości), jak również w wersji z i bez zintegrowanego oświetlenia.

Kolekcja More To See

More to See
More to See One

More To See One – nowoczesne wnętrze.

Bogata oferta luster More To See One o różnych rozmiarach (szerokość od 60 do 130 cm) daje możliwość indywidualizacji zgodnie z własnymi upodobaniami. Lustra idealnie wpisują się we wszystkie łazienkowe aranżacje Villeroy & Boch. Dodadzą blasku każdemu wnętrzu. Ponadto lustra More To See One wyposażone są w technologię LED, która zapewnia optymalne oświetlenie w łazience.

Kolekcja More To See One

More to See Lite – więcej możliwości aranżacji

Lustra z kolekcji More to See Lite dostępne w czterech wyrazistych kształtach i różnych rozmiarach pasują do niemal każdej aranżacji łazienki. Oświetlenie ścienne LED okalające lustro nie tylko tworzy przyjemny nastrój o dowolnej porze dnia, lecz również czyni z lustra atrakcję wnętrza. W przypadku wszystkich luster oprócz wariantu okrągłego istnieje możliwość wymiany oświetlenia LED.

Kolekcja More To See Lite


Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz