My View Now

Szafa z lustrem: optimum pod względem pojemności, oświetlenia i wzornictwa.

My View Now nadaje doskonałość wszystkim funkcjom, które są ważne w przypadku szafy z lustrem. Ten uniwersalny system został udoskonalony i optymalnie zharmonizowany w każdym detalu. Półki o regulowanej wysokości umożliwiają idealne wykorzystanie miejsca do przechowywania. Biegnące na całym obwodzie pasmo LED zapewnia idealne oświetlenie w każdej sytuacji. Kompaktowo zintegrowane gniazdka umożliwiają ładowanie szczoteczki do zębów i golarki w każdej chwili. Dzięki tym i innym inteligentnym rozwiązaniom, My View Now może każdego dnia wzbogacać rutynę łazienkowych czynności.

Idealne wykorzystanie dostępnego miejsca.

My View Now to odzwierciedlenie kompetencji, doświadczenia i innowacyjności firmy Villeroy & Boch. Wszystkie funkcje zostały dopracowane do perfekcji.

 Półki o regulowanej wysokości, odporne na złamanie i łatwe w czyszczeniu zapewniają więcej miejsca na przedmioty codziennego użytku. Podwyższona krawędź zapewnia lepszą ochronę przed wypadaniem akcesoriów łazienkowych. 

Oświetlenie w każdej sytuacji

Pasmo świetlne biegnące w całości wokół powierzchni lustra umożliwia optymalne i niemal identyczne oświetlenie twarzy ze wszystkich stron. Optymalne oświetlenie podczas stylizacji czy źródło przyjemnego światła podczas odprężającej kąpieli – dzięki płynnej regulacji temperatury barwy My View Now tworzy atmosferę oświetlenia dostosowaną do każdej sytuacji. Poza tym pasmo LED może być wymieniane.

Za pomocą przełącznika dotykowego można sterować oświetleniem wygodnie z zewnątrz. Przełącznik dotykowy umożliwia zarówno łatwe włączanie i wyłączanie, jak i płynne ustawianie koloru światła (od bieli dziennej po biel ciepłą) oraz jasności. 

 

Lampy biegną też do wnętrza i zapewniają idealne panoramiczne oświetlenie nawet przy otwartych drzwiach.

Pasmo świetlne zapewnia również optymalne oświetlenie stanowiska umywalkowego.

Prąd wszędzie tam, gdzie jest potrzebny

Dwa gniazdka zainstalowane kompaktowo we wnętrzu szafy zapewniają możliwość jednoczesnego ładowania elektrycznej szczoteczki do zębów i golarki. 

Dodatkowe gniazdko zewnętrzne w wariancie natynkowym zapewnia zasilanie jeszcze innych urządzeń.

Drzwi z lustrami z obu stron zapewniające optymalny panoramiczny widok

Lustra po obu stronach drzwi umożliwiają wielostronny widok i ułatwiają stylizację.

 

W wariancie natynkowym lustra znajdują się także po bokach. Efekt: kompletna szafa z lustrem jest estetyczna, neutralna kolorystycznie i idealnie komponuje się z otoczeniem.

Inteligentne szczegóły

Listwa magnetyczna i dowolnie przestawiana półeczka należą do akcesoriów i utrzymują porządek w szafie. 

 

Pozycje lustra o 3-krotnym powiększeniu mogą być dowolnie wybierane i pomagają nie tylko podczas robienia makijażu. 

Filigranowe uchwyty

Nakładane uchwyty umożliwiają wygodne otwieranie bez zostawiania odcisków palców na lustrach drzwi.

Optymalne inteligentne funkcje

Standard automatyki Zigbee Home umożliwia łączenie szafy z wszystkimi koncentratorami/bramkami obsługującymi ten sam standard transmisji. Są to np. Philips Hue Bridge, Amazon Echo Show lub Echo Plus (2. generacji).