Oberon 2.0

Ewolucja klasycznego wzornictwa

Klarowne wzornictwo o niezrównanej lekkości: kolekcja Oberon 2.0 wykorzystuje język formy naszej popularnej klasycznej kolekcji Oberon i interpretuje ją na nowo. Oberon 2.0 stawia na jeszcze większą precyzję formy z jeszcze cieńszymi ścianami i precyzyjnymi promieniami, które są ewolucyjnym rozwinięciem prostoty wzornictwa Oberon. Trzy nowe modele wanien razem z wanną przyścienna przy ścianie, wszystkie wykonane z tworzywa Quaryl®, wzbogacają wystrój łazienki o ponadczasową, nowoczesną nutę.


Atrakcyjne wzornictwo do łazienki

Oberon 2.0 urzeka przede wszystkim precyzyjnym wykonaniem – zewnętrzne ścianki wanny mają szerokość zaledwie 10 mm. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu naszego innowacyjnego tworzywa Quaryl®, które pozwala uzyskać niezwykle filigranowe formy o dużej wytrzymałości. Zlicowany zestaw odpływowy jest wyposażony w zawór push-open.

Quaryl – innowacyjne tworzywo

Wariant z napełnianiem wanny przy pomocy przepływu to wanna o niezwykle klarownych liniach, a napełnienie jej wodą trwa krócej niż standardowo. Ze względu na odpływ umieszczony na środku oraz duże wymiary – 47 cm głębokości – z wanny mogą wygodnie korzystać dwie osoby. Opcjonalne wyposażenie w formie systemu hydromasażu jeszcze bardziej podwyższa komfort i sprzyja relaksowi.


Nowe pomysły na design łazienki

Oberon 2.0 poszerza kolekcję Oberon o trzy warianty wanien: dwie klasyczne wanny do zabudowy o wymiarach 180 x 80 cm i 170 x 75 cm stanowią uzupełnienie dotychczasowej oferty produktów, natomiast wanna przyścienna  przy ścianie ma wymiary zaledwie 180 x 80 cm. Pozwala to zaoszczędzić miejsce oraz atrakcyjnie zaaranżować łazienkę. Ten model może być zamontowany na środku przy dużej ścianie w centralnym punkcie łazienki lub przy ściance działowej – to idealne rozwiązanie do mniejszych łazienek, które pozwala zaoszczędzić miejsce.

Przegląd wanien


Ładne i stylowe akcenty

Kolor to jeden z najsilniejszych nowych trendów łazienkowych. Oprócz klasycznych odcieni bieli i koloru kremowego wanna przyścienna przy ścianie z kolekcji Oberon 2.0 są dostępne również z kolorową, przyciągającą wzrok obudową. Wanna z efektem BiColour – z białym wnętrzem i kolorową zewnętrzną stroną – prezentuje się atrakcyjnie i stylowo. Subtelne przejście kolorystyczne lub efektowny kontrast: dzięki naszej palecie barw SIKKENS i RAL można puścić wodze fantazji.

Colour on Demand

Kolorowe modele