Octagon & Squaro Crystals Editions

Kryształy Swarovskiego®

Octagon & Squaro Crystals Editions
Octagon & Squaro Crystals Editions

Łazienkę wypełnia niezwykły blask niezliczonych małych światełek i zachęca do tego, aby na chwilę się zatrzymać i zainspirować tym widokiem. Crystals Editions to luksusowa, specjalna edycja autorstwa projektanta Steve’a Leunga. Najpiękniejsze kryształki Swarovskiego, osadzone w ekskluzywnej skórze, zdobią powierzchnię postumentu umywalki Octagon i wanny Squaro Prestige marki Villeroy & Boch.

Idealna precyzja kryształu łączy się z nagradzanym wzornictwem, dając w efekcie prawdziwe dzieło sztuki ekskluzywnego rzemiosła. Każdy z ponad 6000 kryształków jest precyzyjnie oszlifowany i osadzony ręcznie zgodnie z projektem Steve’a Leunga.

Poznaj tę wyjątkową i pełną blasku kompozycję i spraw, aby Twoja łazienka rozbłysła zmysłowym blaskiem.


Octagon, Crystals Editions
Octagon, Crystals Editions

Octagon Crystals Edition – arcydzieło precyzji

Ekskluzywna umywalka klasy premium – Octagon Crystals Edition – majestatycznie wznosi się w górę i roztacza aurę luksusowej elegancji. Postument zdobiony ręcznie kryształkami Swarovskiego Xirius Rose w ilości ponad 1000 sztuk stanowi stylowe podium dla filigranowej umywalki wykonanej z materiału TitanCeram.

Ośmiokątny kształt precyzyjnie fasetowanej misy umywalki idealnie pasuje do perfekcyjnego szlifu kryształów. To imponujące dzieło sztuki o indywidualnym charakterze.

Squaro Crystals Edition – wyjątkowa. Szlachetna. Elegancka.

Łazienka zatopiona w blasku prawie 5000 szlachetnych kryształków Swarovskiego Xirius Rose – taka właśnie jest Squaro Crystals Edition. To szlachetna kompozycja nagradzanego wzornictwa wanien i wyszukanych materiałów. Każdy kryształ jest ręcznie umieszczany na skórzanej obudowie wolnostojącej wanny Squaro Prestige wykonanej z Quarylu®. W ten sposób powstaje unikatowy egzemplarz w luksusowym, eleganckim stylu, który roztacza w łazience zmysłową atmosferę.

Squaro Prestige, Crystals Editions

Sztuka Steve’a Leunga – poetycki design inspirowany stylem shan shui

Poetycki design inspirowany stylem shan shui

Shan shui, w dosłownym tłumaczeniu góra-woda, to tradycyjna forma chińskiego malarstwa krajobrazowego, którego główną tematyką są góry, rzeki i wodospady. Ten wyjątkowy styl zainspirował projektanta Steve’a Leunga do stworzenia motywów, które znalazły się w kolekcjach Octagon & Squaro Crystals Editions. W jego spokojnej, współczesnej interpretacji typowe elementy zwracają uwagę wyrafinowanym rozmieszczeniem kryształków o różnej wielkości: 5, 10 i 15 mm.

Steve Leung to wiodący na świecie i wielokrotnie nagradzany architekt, architekt wnętrz oraz projektant produktów, mający swą siedzibę w Hong Kongu. Jego projekty charakteryzuje współczesny, ambitny minimalizm nawiązujący do sztuki i kultury azjatyckiej.

Steve Leung

Szczegółowe informacje dotyczące tej wyjątkowej edycji są dostępne na życzenie. Prosimy o kontakt:
information(at)villeroy-boch.com

Crystals from Swarovski