LIEBE DEINE ZEITLOVETHEMOMENTLOVETHEMOMENTSAVOURELINSTANTLOVETHEMOMENTVIVIOGNIMOMENTOAMATUMOMENTOPOKOCHAJTWÓCZASJЦЕНИТЕ СВОЕВРЕМЯ
Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

O.novo

Zaskakująco inna

O.novo | Villeroy & Boch

O.novo – Design zu einem überraschend günstigen Preis

O.novo daje dużą swobodę aranżacji. Kolekcja oferuje wszystko, co potrzebne do indywidualnego zaprojektowania łazienki. Od estetycznych umywalek do klasycznych brodzików i misek WC. O.novo wyróżnia prosty i elegancki styl i wysoka funkcjonalność, a także zaskakująco niska cena. Kolekcja łączy w sobie autentyczność i klasyczne wzornictwo, które idealnie wpisuje się w każde wnętrze.

Produkty

O.novo – łazienka oazą wellness

Brodziki i wanny O.novo przekonują swoim ponadczasowym wzornictwem i opcjonalną antypoślizgową powierzchnią. Ceramika z kolekcji O.novo jest wyjątkowo gładka, co ułatwia utrzymanie jej w czystości i sprawia, że spełnia ona największe oczekiwania odnośnie higieny. Pielęgnacja akrylowych powierzchni jest równie łatwa. Ponadto akryl to bardzo trwały materiał, który na długo zachowuje swój połysk. Naturalność, elegancja i prostota kolekcji sprzyja atmosferze relaksu.

Produkty

O.novo wanny

Postaw na kreatywność

O.novo zapewnia swobodę i kreatywność przy projektowaniu łazienki. Produkty można ze sobą łączyć zupełnie dowolnie według własnego stylu i upodobania. Wszystkie produkty z kolekcji O.novo cechuje prostota i dyskretna elegancja. Dodatkowo ceny nie przyprawiają o zawrót głowy. Wręcz przeciwnie - to kolekcja na każdą kieszeń.

Wszystkie produkty kolekcji O.novo

Odkryj w programie do projektowania łazienki kreatywne możliwości kolekcji O.novo

Zainspiruj się różnorodnymi możliwościami urządzenia łazienki, które oferuje kolekcja O.novo, i skorzystaj z programu do projektowania łazienki, żeby zaprojektować online swoją indywidualną wymarzoną łazienkę. Realistyczna wizualizacja 3D umożliwia obejrzenie różnych możliwości kombinacji elementów.

Zaprojektuj lazienke


Łazienkowe inspiracje

Różnorodne pomysły aranżacji w zasięgu kliknięcia

Daj się zainspirować

Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz