O.novo

Zaskakująco inna

O.novo | Villeroy & Boch

O.novo - design w zaskakująco niskiej cenie

O.novo daje dużą swobodę aranżacji. Kolekcja oferuje wszystko, co potrzebne do indywidualnego zaprojektowania łazienki. Oferta obejmuje zgrabne duże i małe umywalki o owalnym oraz od 2020 roku również nowym, prostokątnym kształcie, oszczędzające wodę miski WC, pisuary i bidety oraz klasyczne brodziki i wanny. O.novo wyróżnia prosty i elegancki styl i wysoka funkcjonalność, a także zaskakująco niska cena. Kolekcja łączy autentyczność i ponadczasowe wzornictwo, które pasuje do każdej łazienki.

Produkty

O.novo – łazienka oazą wellness

Brodziki i wanny O.novo przekonują swoim ponadczasowym wzornictwem i opcjonalną antypoślizgową powierzchnią. Ceramika z kolekcji O.novo jest wyjątkowo gładka, co ułatwia utrzymanie jej w czystości i sprawia, że spełnia ona największe oczekiwania odnośnie higieny. Pielęgnacja akrylowych powierzchni jest równie łatwa. Ponadto akryl to bardzo trwały materiał, który na długo zachowuje swój połysk. Naturalność, elegancja i prostota kolekcji sprzyja atmosferze relaksu.

Produkty

O.novo wanny
O.novo Villeroy & Boch

O.novo - Owalna czy prostokątna? Tak jak lubisz.

Umywalki O.novo posługują się kształtami podstawowych figur geometrycznych. Bez względu na to, czy preferujesz kształt owalny, czy linie proste – umywalki O.novo są dostępne w obu wariantach designu. Do wyboru jest osiem prostokątnych i osiem owalnych modeli. Nowe prostokątne umywalki – duże i małe – są dostępne w dwóch różnych wersjach montażowych: montaż ścienny lub instalacja na podstawie dają wiele możliwości zaprojektowania nowej łazienki.

Wszystkie produkty kolekcji O.novo

Odkryj w programie do projektowania łazienki kreatywne możliwości kolekcji O.novo

Zainspiruj się różnorodnymi możliwościami urządzenia łazienki, które oferuje kolekcja O.novo, i skorzystaj z programu do projektowania łazienki, żeby zaprojektować online swoją indywidualną wymarzoną łazienkę. Realistyczna wizualizacja 3D umożliwia obejrzenie różnych możliwości kombinacji elementów.

Zaprojektuj lazienke


Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz