Squaro Edge 12

Doskonała i niepowtarzalna

Squaro Edge 12 wanny

Estetyka, która sprosta największym wymaganiom

Squaro Edge 12 łączy komfort kąpieli z najwyższymi wymaganiami odnośnie estetyki. Ta wyjątkowa kolekcja przekonuje nietypowym ukształtowaniem brzegów i wąskim rantem o szerokości 12 mm. Ponadto wanna ma zaledwie 45 cm głębokości, co pozwala zaoszczędzić wodę. Dodatkowym atutem jest zintegrowany zestaw odpływowo-przelewowy. Wanna jest dostępna w najpopularniejszych rozmiarach, także jako wariant do wbudowania. Panel jest dostępny w kolorze białym lub Graphite Noir.

Wanny

Indywidualny styl dzięki szerokiej palecie barw

Kolory budzą emocje, tworzą nastrój i nadają wnętrzu indywidualny charakter. Niepowtarzalna dzięki szerokiej palecie barw, wanna Squaro Edge 12 jest wyjątkową ozdobą łazienki. Zainspirowana kolorystyką pór roku w Paryżu, projektantka Gesa Hansen stworzyła fascynującą koncepcję kolorystyczną. Ponad 200 harmonijnie skomponowanych kolorów obudowy otwiera zupełnie nowe spektrum możliwości aranżacji. Wanna zyskuje indywidualny charakter i jest doskonała pod względem estetycznym.

Przejdź do kolorów

Squaro Edge 12 wanny
Squaro Edge 12 wanna, Ocean
Squaro Edge 12 wanna, Sencha
Squaro Edge 12 wideo

Quaryl - wyjątkowy komfort kąpieli

Wszystkie wanny z kolekcji Squaro Edge 12 wykonane są ze specjalnie dla Villeroy & Boch opracowanego materiału Quaryl. Staranne wykończenie i perfekcyjne kształty przekonują nie tylko estetyką, ale także funkcjonalnością. Solidny i wytrzymały materiał zapewnia wyjątkowy komfort kąpieli, ponieważ na powierzchni nie osadza się brud i jest ona antypoślizgowa. Ponadto Quaryl jest niezwykle przyjemny w dotyku i szybko nagrzewa się od ciepłej wody.

Więcej o Quarylu

Zdobywca nagrody Interior Innovation Award 2014

Kolekcja Squaro Edge 12 przekonuje przede wszystkim innowacyjnymi rozwiązaniami, co potwierdza wyróżnienie Interior Innovation Award 2014. Interior Innovation Award przyznawana jest za szczególne osiągnięcia w projektowaniu innowacyjnych produktów i aktualnie uznawana jest za jedno z najważniejszych wyróżnień w branży.

Interior Innovation Award 2014

Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Centrum pobierania

Odkryj nasz pełny asortyment


Rozpocznij teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz