Subway Infinity

Idealnie dopasowany

Subway Infinity Villeroy & Boch

Ceramiczny multitalent

Wyrazisty, opływowy design, supernowoczesny wygląd i możliwość perfekcyjnej indywidualizacji – odkryj Subway Infinity, nowy docinany brodzik ceramiczny marki Villeroy & Boch dla większej swobody aranżacji. Dzięki indywidualnym rozmiarom i wymiarom specjalnym precyzyjnie dopasowuje się do każdej, nawet trudnej, sytuacji przestrzennej, takiej jak np. słupy lub wnęki. Również pod względem koloru najważniejsze dla nas są życzenia klienta. 9 atrakcyjnych wzorniczo dekorów ViPrint sprawia, że brodzik przyciąga uwagę i otwiera nowe możliwości realizacji własnego stylu.

Kolekcja Subway Infinity otrzymała za swój doskonały design renomowaną nagrodę iF Design Award 2016 oraz Red Dot Design Award 2016.

Przejdź do brodzików

Subway Infinity Villeroy & Boch
Subway Infinity

Duża różnorodność modeli, większa swoboda aranżacji

Brodziki Subway Infinity zachwycają dużą różnorodnością modeli i oferują indywidualne możliwości aranżacji dzięki specjalnym wymiarom i kształtom. Na życzenie klienta brodziki mogą zostać przycięte do wymiarów w zakresie od 1600 x 1000 do 800 x 750 mm- z dokładnością co do milimetra. Subway Infinity to także maksymalna swoboda w aranżacji przestrzeni - a to wszystko dzięki trzem różnym wariantom montażu. Montaż brodzika na równi z powierzchnią podłogi, na płytkachlub na cokoleumożliwia uzyskanie optymalnej aranżacji łazienki zgodnie z oczekiwaniami klienta. Brodziki Subway Infinity są dostępne w następujących odcieniach kolorystycznych: White Alpine z klasą antypoślizgowości A (PN12) oraz Ardoise i Taupe z klasą antypoślizgowości B (PN18). Dzięki temu kąpiel pod prysznicem jest nie tylko relaksująca, ale i zarazem bezpieczna.

ViPrint – Mój prysznic. Mój styl.

ViPrint oferuje teraz zupełnie nowe możliwości indywidualnej aranżacji strefy prysznicowej. Innowacyjna technologia nadruku umożliwia zastosowanie 9 atrakcyjnych dekorów w różnych stylach i tym samym tworzy fascynujące perełki designerskie w łazience. Dzięki klasie antypoślizgowości A (PN12), ViPrint zapewnia także większe bezpieczeństwo kąpieli pod prysznicem. Spraw, aby Twój brodzik był absolutnie wyjątkowy, i nadaj swojej łazience oryginalny wygląd.

Więcej o ViPrint

Duschwanne Subway Infinity, ViPrint

Indywidualny. Wszechstronny. Dopasowany.

Odnieś korzyści dzięki wyjątkowej elastyczności naszych nowych, docinanych na wymiar brodzików Infinity z materiału Quaryl® i ceramiki. Wysokiej jakości brodziki są dostępne w wielu różnych rozmiarach i ponadto można je indywidualnie i precyzyjnie docinać zależnie od ilości miejsca do dyspozycji. Stwórz z Infinity jednolitą powierzchnię podłogi o perfekcyjnym wyglądzie. Dzięki trzem różnym wariantom zabudowy oraz atrakcyjnym kolorom i wzorom, pasującym do wzorów płytek Villeroy & Boch, brodziki harmonijnie dopasowują się do każdej łazienki.

Infinity shower solutions | Villeroy & Boch

Łazienkowe inspiracje

Różnorodne pomysły aranżacji w zasięgu kliknięcia

Daj się zainspirować

Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz