Wellness z asymetrią

Ikona designu w nowym kształcie i rozmiarze
Wanna Theano Curved Edition marki Villeroy & Boch

Warto dodać łazience nieco dynamiki. Asymetryczny, naturalnie łukowaty kształt nowej wanny typu monolit Theano Curved Edition jest idealny, aby nadać całemu wnętrzu wyjątkowy charakter. Nowa wanna Theano Curved Edition uzupełnia naszą ofertę produktów z asortymentu cenionych wanien wolnostojących i pod względem kształtu i wymiarów stanowi kolejną odsłonę popularnej wanny Theano. Ikoniczne wzornictwo Theano idealnie sprawdzi się w łazienkach, które nawet po dziesięcioleciach mają wyglądać nowocześnie i ponadczasowo.

Przejdź do wanien Theano


Wanna Theano Curved Edition marki Villeroy & Boch

Warto spełnić swoje marzenie o osobistej oazie wellness, wybierając nową wannę wolnostojącą Theano Curved Edition.

Nowość:

  • asymetryczne, minimalistyczne wzornictwo
  • z opcją Colour on demand
  • elegancki, naturalnie łukowaty kształt z podwyższonym oparciem
  • nowe wymiary: 170 x 75
  • odpływ na środku
  • wanna wolnostojąca z materiału Quaryl®
  • filigranowa, elegancka, fasetowana krawędź wanny
Theano Curved Edition marki Villeroy & Boch
Zalety Theano Curved Edition

Dynamiczny kształt. Nowa wanna Theano Curved Edition o delikatnie łukowatym, naturalnym i asymetrycznym kształcie to elegancka ozdoba łazienki. Nowe wymiary wanny – 170 x 75 cm – również pozwalają poczuć się niezwykle komfortowo. Umożliwia to wąska konstrukcja krawędzi wanny.

Z opcjami:. Nowa wanna Theano Curved Edition posiada wiele opcjonalnych funkcji zapewniających jeszcze większy komfort i znakomite wzornictwo: wersja kolorystyczna BiColour dla indywidualnego efektu, Silentflow – bardzo ciche i szybkie napełnianie wanny, ViFlow z funkcją niewidocznego przelewu i zawór odpływowy push-open. Theano Curved Edition spełnia wszelkie wymagania dla wanny do oazy wellness.

Subtelny design. Ekskluzywny materiał Quaryl® potęguje przyjemność kąpieli w nowej wannie Theano Curved Edition. Jest przyjemnie delikatny i ciepły w kontakcie ze skórą. Nieporowata, gładka powierzchnia jest łatwa do wyczyszczenia. Oprócz tego Quaryl® jest bardzo wytrzymały i trwały.


Planer łazienkiRozpocznij teraz

NewsletterZarejestruj się

Wyszukiwarka dystrybutorów

Znajdź najbliższego dystrybutora
 

Rozpocznij teraz