Venticello

Dobrze przemyślany design

Venticello Video

Perfekcyjne formy w łazience

Kolekcja ceramiki łazienkowej Venticello jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby konsumentów, którzy poszukują funkcjonalnych rozwiązań do łazienek. Villeroy & Boch oferuje bogatą ofertę ceramiki łazienkowej o najwyższej jakości. Proste, oszczędne w formie umywalki łączą w sobie ciekawe wzornictwo z funkcjonalnością: Rant o wys. zaledwie 18 mm nadaje ceramice lekkości i elegancji, natomiast głębokość 120 mm zapewnia najwyższy komfort podczas użytkowania. Dodatkowo, wszystkie miski z kolekcji zostały wyposażone w technologię DirectFlush - ta innowacyjna, bezrantowa konstrukcja ułatwia utrzymanie miski w czystości. Kolekcja Venticello idealnie wpisuje się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrza, charakteryzujące się wysoką funkcjonalnością.

Produkty

Lekkość formy

Design mebli łazienkowych Venticello charakteryzują proste, geometryczne formy i pewnie prowadzone linie - a wszystko to w niezwykle funkcjonalnym wydaniu. Venticello wychodzi naprzeciw współczesnym trendom w aranżacji wnętrz, zapewniając jednocześnie konsumentom możliwość indywidualizacji zgodnie z własnymi upodobaniami. Meble łazienkowe dostępne są w wielu wariantach: do wyboru mamy różne wymiary i kolory. Szafki podumywalkowe Venticello są oferowane w dwóch wysokościach: 42 i 59 cm oraz w wersji z jedną lub dwiema szufladami, przy czym te ostatnie występują w konfiguracji 1/3 i 2/3. Estetyka i funkcjonalne rozwiązania gwarantują optymalne wykorzystanie przestrzeni w każdej łazience.

Meble łazienkowe

Venticello Meble łazienkowe
Venticello Meble łazienkowe

Lekkość wzornictwa we współczesnym wydaniu

Wyjątkową estetykę kolekcji Venticello podkreślają czyste, subtelne formy. Asymetryczne umywalki meblowe z dodatkową, dużą powierzchnią na akcesoria, umywalka stawiana na blacie o niebanalnym wzornictwie, cienkie deski sedesowe w dwóch wariantach - to tylko niektóre propozycje potrzebne do stworzenia wyjątkowej aranżacji, która nie tylko sprosta wymaganiom estetycznym, ale także zagwarantuje maksymalną fuknkcjonalność.

Wszystkie produkty kolekcji Venticello

Odkryj w programie do projektowania łazienki online proste linie kolekcji Venticello

Skorzystaj z programu do projektowania łazienki Villeroy & Boch i krok po kroku zaaranżuj swoją indywidualną łazienkę marzeń. Innowacyjna technologia 3D daje możliwość podziwiania realistycznej wizualizacji wyjątkowej estetyki kolekcji Venticello w odpowiedniej skali.

Zaprojektuj lazienke

Miska WC spłukująca z siłą wiru do każdej łazienki

Higieniczne rozwiązanie o ponadczasowym wzornictwie

Warto wyposażyć swoją łazienkę w nową miskę WC, która harmonijnie łączy innowacyjność, higienę i estetyczny wygląd. Miska WC Universo TwistFlush wyróżnia się wyjątkowo dokładną i wodooszczędną technologią spłukiwania, która wykorzystuje silny wir wodny, oraz ascetycznym wzornictwem, które idealnie pasuje do każdej łazienki.
 

Przejdź do miski WC Universo TwistFlush


Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz