ViConnect

Inteligentne połączenie.

ViConnect L200, Glass Glossy Black LED
ViConnect M200, Glass Glossy White

Higieniczny i ekologiczny: sterowany czujnikiem przycisk spłukujący ProActive+

Spłukiwanie toalety można teraz uruchomić bezdotykowo i higienicznie za pomocą ProActive+. Oprócz tego można skorzystać z automatycznego wstępnego spłukiwania przez film wodny zapobiegający osadom i ułatwiający czyszczenie. ProActive+ dodatkowo oszczędza wodę, rozpoznając automatycznie, czy potrzebna jest duża, czy mała ilość wody spłukującej. Ten funkcjonalny pakiet uzupełnia łatwa w obsłudze aplikacja sterująca, za pomocą której można indywidualnie i bez użycia dodatkowych narzędzi dokonać wielu indywidualnych ustawień. ProActive+ występuje w wersji ze szlachetnego białego szkła 200G ProActive+ oraz w wariancie z eleganckiej szczotkowanej stali nierdzewnej 200M ProActive+ – oba warianty są wyposażone w regulowane oświetlenie.


Przejdź do ProActive+

ProActive+ von Villeroy & Boch

L200 – atrakcyjne oświetlenie Twojej łazienki

Absolutna nowość wśród przycisków spłukujących to przycisk Villeroy & Boch model ViConnect L200 wykonany ze szlachetnego szkła Glossy Black: mechanicznie uruchamiany przycisk spłukujący zawiera zintegrowane oświetlenie w postaci pasma świetlnego, optycznie wzbogacające aranżację łazienki. Ładne oświetlenie LED jest nie tylko wspaniałą ozdobą łazienki, lecz również świetnym punktem orientacyjnym w nocy, bez którego trudno się obyć. Przekonasz się sam.

ViConnect L200

ViConnect L200, Glass LED Glossy Black

M300

Przycisk M300 wyróżnia się purystycznym designem oraz eleganckimi szklanymi powierzchniami i stanowi ekskluzywny akcent w łazience. Model M300 jest dostępny w kolorach Glass Glossy Black, Glass Glossy Grey i Glass Glossy White.

E300

Dzięki 7 różnym zestawom kolorów E300 oferuje wzornictwo spełniające różne wymagania pod względem aranżacji.

ViConnect E300

ViConnect E200

E200

ViConnect M200

M200

E200 i M200 – doskonale dopasowane pod względem formy do ceramiki i mebli

ViConnect marki Villeroy & Boch daje wspaniałe możliwości indywidualnego urządzenia łazienki: przyciski spłukujące z nowego asortymentu urzekają ekskluzywnym designem, który się doskonale komponuje z ceramiką i frontami mebli. Wybierz odpowiedni model: ponadczasowy, nowoczesny przycisk spłukujący E200 jest dostępny w wersji z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorach chrom, chrom mat i biały. 

Do wyboru jest również efektowny szklany przycisk spłukujący M200 w wersji Glossy Black, Glossy White, Glossy Grey lub Terra.

Daje się dopasować do każdej sytuacji budowlanej

Asortyment produktów ViConnect od Villeroy & Boch zapewnia rozwiązanie dopasowane do każdej sytuacji, bez względu na to, czy dysponujesz dużą łazienką, czy chcesz urządzić toaletę w wąskim pomieszczeniu lub czy planujesz małą łazienkę dla gości. Dzięki różnym wysokościom, szerokościom i głębokościom w Villeroy & Boch dostaniesz dokładnie taki element montażowy, jakiego potrzebujesz. Zapoznaj się z poradami dostosowanymi do ilości miejsca, jakim dysponujesz.

Aranżacje przestrzenne odpowiednie do Twojej łazienki

Rozwiązania przestrzenne ViConnect

Inteligentne połączenie podtynkowe

Każdy piękny w formie przycisk spłukujący ViConnect wymaga zamontowania stelażu podtynkowego Villeroy & Boch. Asortyment odpowiednich produktów obejmuje niezawodnych stelaży podtynkowych, umożliwiających ciche i oszczędne spłukiwanie 2 ilościami wody z łatwą regulacją objętości potrzebnej wody. Stelaży podtynkowych do suchej zabudowy i stelaże do zabudowy mokrej zapewniają odpowiednie rozwiązanie do wszystkich toalet wiszących na ścianie i stojących blisko niej.

Więcej szczegółów technicznych

Wszystkie produkty kolekcji ViConnect


Planer łazienki

Zaprojektuj łatwo i szybko swoją wymarzoną łazienkę

Rozpocznij teraz

Augmented Reality App

Tak wyglądają nasze produkty w Twojej łazience

Pobierz teraz

Znajdź dystrybutora

Znajdź najbliższego dystrybutora Villeroy & Boch

Rozpocznij teraz