Meble łazienkowe Villeroy&Boch

Optymalne wykorzystanie przestrzeni w pięknym stylu

Zrealizuj swoją wymarzoną łazienkę za pomocą mebli łazienkowych firmy Villeroy & Boch i przekształć pomieszczenie w prywatną oazę wellness, pełną luksusowych udogodnień, które sprawiają, że pierwsza i ostatnia czynność dnia są tak wyjątkowe. Wyrafinowane meble łazienkowe – od szafki podumywalkowej przez różnorodne półki i szafki do szafki z lustrem – łączą się z produktami ceramicznymi w łazience, tworząc harmonijną całość. Miękkie, zakrzywione kształty z wyrafinowanymi, uwodzącymi detalami o wyraźnym języku projektowania, który redukuje meble łazienkowe do podstawowych elementów: Wybieraj spośród różnorodnych kształtów i kolorów mebli łazienkowych w swoim osobistym stylu – nowoczesnym miejskim, klasycznym lub błogim spa. Wielowymiarowe kolekcje firmy Villeroy & Boch dają swobodę tworzenia funkcjonalnej przestrzeni w sposób odpowiadający potrzebom i pragnieniom w zakresie estetyki i komfortu. Za kształtnym wzornictwem i atrakcyjnymi dekorami chowają się wyrafinowane koncepcje przechowywania, które oferują wystarczająco dużo miejsca na wszystkie przybory łazienkowe. Ponadto w naszej ofercie produktów do łazienek można znaleźć rozwiązania do pomieszczeń o najbardziej zróżnicowanych warunkach przestrzennych – zarówno pojedynczych jak i całych zestawów, do małej łazienki dla gości, jak i do luksusowej oazy wellness. Odkryj różnorodność produktów do łazienek dzięki Villeroy & Boch.

Meble łazienkowe do prywatnego zacisza

Wygląd

Kolekcje łazienkowe firmy Villeroy & Boch prezentują różnorodność, dzięki której można zaprojektować łazienkę – jaki styl odpowiada Twojemu wyobrażeniu o wymarzonej łazience? Preferujesz naturalne, rustykalne materiały, które zachęcają do relaksu w harmonii z naturą lub prosty, minimalistyczny styl umeblowania, który pozostawia więcej miejsca na podstawowe rzeczy? A może łazienka jest dla Ciebie uwodzącym miejscem, które zachęca do oddawania się marzeniom dzięki filigranowym meblom łazienkowym z wyrafinowanymi detalami? Podobnie jak ceramika łazienkowa, wnętrze również pełni funkcję ekspresyjnego elementu wystroju łazienki i wyjawia Twoją osobowość. Podczas urządzania łazienki nie zawieraj żadnych kompromisów i stwórz luksusową łazienkę, która spełnia Twoje wymagania estetyczne i sprawi, że będziesz się w niej czuć jak w domu. Dzięki asortymentowi mebli łazienkowych firmy Villeroy & Boch możesz nadać funkcjonalnemu pomieszczeniu indywidualny styl w różnych wariantach. Dzięki temu urządzając łazienkę możesz wybierać z nieskończonych możliwości kombinacji – a mimo to idealnie zharmonizujesz meble łazienkowe z brodzikiem i wanną, tworząc idealne, skoordynowane wnętrze, w którym znajdziesz spokój i relaks. Drewno lub szkło: każdy materiał, z których wykonane są meble łazienkowe, zapewnia własny efekt przestrzenny. Drewniane szafki i półki tworzą przytulną atmosferę, zaś szklane meble emanują szczególną elegancją. Dlatego oprócz wzornictwa, dekorów i koloru materiał, z którego wykonane są meble łazienkowe, to kolejne kryterium kształtujące wygląd mebli.


Komfort

Pomieszczenie: wykorzystaj możliwości

W naszym asortymencie można znaleźć szafki podumywalkowe, szafki łazienkowe i szafki z lustrem nawet do najmniejszych pomieszczeń

Szafki podumywalkowe

Umywalka stanowi centrum łazienki – to powinno znaleźć odzwierciedlenie w meblach łazienkowych. Szafki podumywalkowe stanowią idealną podstawę dla umywalek firmy Villeroy & Boch, a dzięki wyrafinowanemu językowi projektowania w połączeniu ze stylową ceramiką łazienkową tworzą harmonijną całość. Ponadto ręczniki i inne przybory są przechowywane w bezpośrednim sąsiedztwie umywalki, sprawiając, że wszystko, czego potrzebujesz, jest zawsze w zasięgu ręki.

Szafki podumywalkowe

Szafki i półki

Przemyślnie zaprojektowane szafki łazienkowe firmy Villeroy & Boch stanowią idealne uzupełnienie szafki podumywalkowej i lustra łazienkowego. W zależności od miejsca w łazience, można wybrać szafkę boczną lub wysoką bądź swobodnie zawiesić półki o ekskluzywnym wzornictwie. Wysoka szafka prezentuje się jako szczególnie funkcjonalny schowek. Na niewielkiej powierzchni można przechowywać wszystkie rzeczy niezbędne do osobistego programu wellness.

Szafki łazienkowe

Lustra i szafki z lustrem

Do ostatniego sprawdzenia wyglądu niezbędne jest lustro w łazience. Stylowe oraz funkcjonalne lustra i szafki z lustrem firmy Villeroy & Boch będą szczególną atrakcją w Twojej prywatnej oazie wellness. Dzięki opcjonalnej funkcji podgrzewania można nawet zapobiec zamgleniu lustra.

Lustra łazienkowe

Jakość: postaw na długowieczność

Twoje rytuały pielęgnacyjne sprawią, że meble łazienkowe będą poddawane ogromnym codziennym obciążeniom. Wilgoć i wahania temperatury dokuczają półkom i szafkom. Dzięki produktom firmy Villeroy & Boch nie musisz zawierać kompromisów w zakresie jakości i długowieczności. W stylowych wnętrzach łazienkowych kunszt połączony z wyszukanymi materiałami tworzy meble o wyrazistym wzornictwie, które zapewnią najlepsze chwile dobrego samopoczucia przez długi czas.

Znajdź meble łazienkowe do swojego domu

Uwolnione od wszystkiego, co zbędne, a jednocześnie odznaczające się orzeźwiającą lekkością – meble łazienkowe z kolekcji Memento 2.0 zapewniają wystarczająco dużo miejsca w łazience, aby wyrazić swoją osobowość. Meble łazienkowe z kolekcji Aveo o czystych, owalnych kształtach wprowadzają wyraźną zmysłowość do łazienki, która promieniuje ciepłem i bezpieczeństwem – idealne na relaks po męczącym dniu. W jakim stylu pragniesz urządzić swoją wymarzoną łazienkę? Dzięki programowi do projektowania łazienki firmy Villeroy & Boch możesz wypróbować meble łazienkowe z różnych kolekcji o różnych kształtach, rozmiarach i dekorach, aż znajdziesz wnętrze, które będzie idealnie pasować do Twojej wymarzonej łazienki. Zainspiruj się.