Toalety i miski WC Villeroy & Boch

Szlachetne wzornictwo i komfort.

Z Villeroy & Boch do designerskiej toalety

Niezależnie od tego, czy to nowa łazienka czy remont: miski WC firmy Villeroy & Boch są dostępne w wielu różnych wersjach. Z tego powodu przy zakupie należy zwrócić uwagę na kilka aspektów, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby. Sposób montażu urządzeń sanitarnych zależy przede wszystkim od warunków strukturalnych panujących w łazience, zaś charakter urządzenia spłukującego zależy bardziej od osobistego gustu. Wygląd i styl, który należy wprowadzić w designerskiej toalecie, zależy od osobistego poczucia estetyki i powinien współgrać z umywalką, brodzikiem i wanną w celu harmonijnej aranżacji wnętrza łazienki.

Typ montażu

Urządzenia sanitarne można instalować na dwa sposoby: designerską toaletę można przymocować do ściany lub zamontować na podłodze. Wybór typu montażu toalety zależy, między innymi, od wymagań strukturalnych danej łazienki. Stojące miski WC mają stabilną podstawę i mogą być uzupełnione ceramiczną spłuczką. W przypadku takich toalet odpływ może znajdować się w podłodze lub może zostać osadzony w ścianie, dzięki czemu ten typ montażu nadaje się do obu rodzajów odpływu. W większości przypadków nowoczesne łazienki mają poziomy odpływ, a rura wodna prowadzi bezpośrednio do ściany. Niemniej jednak w przypadku pionowego odpływu woda przepływa pionowo w głąb ziemi.

Obecnie najpopularniejszą metodą instalacji jest montaż miski WC na ścianie. Dzięki montażowi podwieszanemu ceramika łazienkowa wydaje się unosić w pomieszczeniu. W przypadku podwieszanych misek WC nie widać z zewnątrz ani rury doprowadzającej, ani rury kanalizacyjnej. Spłuczka również znika za elementem montażowym. Ponadto toaleta podwieszana charakteryzuje się wyjątkowo nieskomplikowanym czyszczeniem. Niemniej jednak ten wariant montażu jest możliwy tylko w przypadku poziomego odpływu wody. W przypadku toalet podwieszanych firmy Villeroy & Boch instalacja jest szczególnie nieskomplikowana dzięki SupraFix. Opatentowany system mocowania na ścianie ukrywa wszystkie elementy montażowe w ceramice i sprawia, że można dopasować deskę sedesową do miski ustępowej co do milimetra, w zależności od potrzeb.


Powierzchnia

Czystość i higiena są szczególnie ważne w łazience. Innowacyjne procesy wykańczania zapewniają trwałe, gładkie i niemal odporne na zarysowania powierzchnie, do których niemal nie przylega brud ani kamień. Dzięki wyrafinowanemu wykończeniu powierzchni ceramika łazienkowa firmy Villeroy & Boch pokazuje również swoją ekskluzywną stronę w zakresie czyszczenia. Powierzchnia CeramicPlus sprawia, że czyszczenie toalet i misek WC jest wyjątkowo łatwe. Odporna na brud powierzchnia ceramiki umożliwia perlenie się wody, która po prostu spływa do odpływu. Powierzchnia AntiBac zapewnia większą higienę. Toalety wyposażone w technologię powierzchni są trwale chronione przed bakteriami.

Wzornictwo

Okrągłe, owalne lub prostokątne: designerskie toalety firmy Villeroy & Boch dostępne są w szerokim wyborze wzorów. Okrągłe miski WC zapewniają doskonały komfort siedzenia i dlatego są szczególnie popularne. Toalety kwadratowe charakteryzuje nowoczesny styl. Wyrazisty kształt sprawia, że zapewniają one stylowe akcenty w łazience. Nawet toalety o takim kształcie zapewniają doskonały komfort siedzenia. Miski WC Compact mają niewielką głębokość, co sprawia, że można je wstawić nawet do najmniejszej łazienki. Ze względu na oszczędność miejsca, idealnie nadają się również do łazienki dla gości.

Jakość

Przemyślnemu wzornictwu ceramiki łazienkowej firmy Villeroy & Boch towarzyszy najwyższa jakość. Wybrane materiały i przemyślane procesy produkcyjne pozwalają tworzyć kształtne toalety i miski WC o długiej żywotności i niezmiennie wysokiej jakości, zapewniając długie chwile błogiego relaksu.

Od wolnoopadającej deski sedesowej do toalet myjących

Z ekskluzywną ceramiką łazienkową i przemyślnymi deskami sedesowymi firmy Villeroy & Boch możesz cieszyć się niezwykłym komfortem. Dzięki sterowanemu sensorycznie mechanizmowi automatycznego opadania pokrywy, wbudowanemu oświetleniu nocnemu i regulowanemu podgrzewaniu deski sedesowej toalety spełniają wszelkie oczekiwania. Na wydłużonych toaletach siedzi się wyjątkowo wygodnie. Ponadto rozszerzone wersje toalet firmy Villeroy & Boch stanowią również doskonałe rozwiązanie łazienkowe dla osób na wózkach inwalidzkich i ich specjalnych potrzeb. Specjalny kształt znacznie ułatwia siadanie, a tym samym zapewnia łatwiejsze wycieczki do toalety. Ponadto, dzięki ViFresh toalety firmy Villeroy & Boch zyskują dodatkową świeżość przy każdym spłukiwaniu. Dzięki temu roztwór higieniczny wbudowany bezpośrednio w ceramikę łazienkową zapewnia świeży zapach i pielęgnację przy każdym spłukiwaniu. Z toaletami myjącymi firmy Villeroy & Boch odczuwa się wyjątkowy komfort, zaś przyjemny ciepły strumień wody, który można indywidualnie regulować, zapewnia toaletę pod higieniczną kontrolą. Przemyślna konstrukcja, dzięki której nie widać praktycznej funkcji bidetu z zewnątrz, dopełnia wygodę luksusowych toalet myjących.