Przegląd produktów

Znajdź odpowiedni produkt Villeroy & Boch do swojej wymarzonej łazienki

Innowacyjne i funkcjonalne – miski ustępowe lejowe firmy Villeroy & Boch

Innowacja w połączeniu z maksymalną funkcjonalnością – to właśnie wyróżnia miski ustępowe firmy Villeroy & Boch. Wybór wzornictwa jest ogromny. W zależności od osobistego stylu można znaleźć okrągłe lub kwadratowe miski ustępowe do łazienki w nowoczesnym lub bardziej nostalgicznym stylu. Villeroy & Boch od ponad 250 lat oferuje najwyższej jakości i najnowocześniejsze toalety. Tymczasem dzięki zmniejszonej emisji nieprzyjemnych zapachów miski ustępowe lejowe są standardem w łazienkach. Zanieczyszczenia wpadają bezpośrednio do syfonu napełnionego wodą. W przypadku takich toalet brak jest stopnia, który występuje w miskach ustępowych z półką, co ułatwia czyszczenie, minimalizuje nieprzyjemny zapach i zwiększa poziom higieny.

Przejdź do modeli


Odpowiednia miska ustępowa lejowa do każdej łazienki

W zależności od wymagań Villeroy & Boch ma w ofercie miski ustępowe lejowe w wersjach podwieszanych lub stojących. Można również wybrać miski WC o normalnej wielkości do dużej łazienki i krótsze modele, które dobrze pasują do łazienki dla gości. Dostępny jest również szeroki wybór wzornictwa. Czyste linie pasują do nowoczesnych łazienek, zaś okrągłe kształty mają bardziej nostalgiczny wygląd. Ale niezależnie od tego, czy wolisz styl kosmopolityczny, rustykalny czy klasyczny, w naszych kolekcjach na pewno znajdziesz odpowiednią ceramikę sanitarną.


Łatwiejsze czyszczenie miski ustępowej lejowej dzięki wykończeniu CeramicPlus

Nikt nie lubi czyścić toalet. Z tego powodu oferujemy miski ustępowe ze specjalną powierzchnią ceramiczną CeramicPlus, która ułatwia czyszczenie. Dzięki odpornej na zabrudzenia, wykończonej powierzchni wszelkie zabrudzenia i osady z kamienia całkowicie spływają bezpośrednio do syfonu. Powierzchnia nie tylko pozostaje dłużej czysta i jest niezwykle łatwa w pielęgnacji, ale także minimalizuje tworzenie zarazków i bakterii. Rozwój nieprzyjemnych zapachów jest również zmniejszony, ponieważ żadne zanieczyszczenia nie pozostają na powierzchni.

Do czyszczenia nie należy używać żadnych gąbek z powierzchnią do szorowania ani żadnych proszków do szorowania. W przeciwnym razie z czasem powierzchnia CeramicPlus może zostać uszkodzona, a efekt perlenia się zniknie. Takie agresywne produkty do pielęgnacji nie są konieczne, ponieważ powierzchnia CeramicPlus nie dopuszcza do powstawania uporczywych zabrudzeń. Do czyszczenia można używać wszystkich popularnych uniwersalnych środków czyszczących do gospodarstwa domowego i octu. Aby zapewnić jeszcze większą higienę, Villeroy & Boch ma w swojej ofercie innowacyjną powłokę AntiBac. Zintegrowane w ceramice szkliwo z jonami srebra zmniejsza mnożenie się bakterii o ponad 99%. Te mikrocząsteczki, bezpieczne dla ludzi i dla środowiska, stanową trwałą, optymalną ochronę higieniczną.

Brak kołnierza to nowy trend

Od kilku lat nowy trend bezkołnierzowych misek WC jest coraz popularniejszy w prywatnych gospodarstwach domowych. Miski WC bez ukrytego kołnierza zapewniają wyższy poziom higieny. W konwencjonalnych toaletach bakterie i nieprzyjemne zapachy gromadzą się i namnażają pod kołnierzem, ponieważ trudno jest wyczyścić to miejsce. Innowacyjna technologia DirectFlush firmy Villeroy & Boch, w którą wyposażone są toalety z serii Architectura, O.novo Vita i Subway 2.0 zapewnia dokładne i całkowite wyczyszczenie wewnętrznej muszli w toalecie. Specjalny przepływ wody zapobiega rozpryskom, a także minimalizuje zużycie wody. Zapewnia to większą oszczędność wody dzięki lepszemu czyszczeniu – innowacji, która również chroni środowisko.

Miski ustępowe lejowe z technologią ViFresh

Szczególny efekt świeżości pochodzi z najnowszej innowacji firmy Villeroy & Boch – rozwiązania ViFresh wyróżnionego nagrodą German Design Award 2017. W przypadku niektórych misek ustępowych lejowych, takich jak modele z serii Subway 2.0, za deską sedesową znajduje się dyskretnie zintegrowana komora, którą można wypełnić kostkami toaletowymi lub żelem do spłukiwania. Po każdym spłukaniu woda spłukująca przepływa przez koszyczek zapachowy i roznosi przyjemną świeżość w łazience. To rozwiązanie doskonale sprawdza się zwłaszcza w toaletach bezkołnierzowych, ponieważ klasyczna kostka zapachowa, zawieszona pod deską sedesową, nie trzyma się dobrze. Ponadto, napełnianie koszyczka zapachowego ViFresh jest łatwiejsze i bardziej higieniczne, ponieważ nie trzeba przy tym dotykać niehigienicznych obszarów toalety, wewnętrznej muszli czy kołnierza.


Miski ustępowe lejowe na każdą potrzebę i styl

W naszym szerokim asortymencie każdy znajdzie coś, co podkreśli indywidualny styl łazienki. Dzięki czystym liniom i krawędziom miski ustępowe lejowe w kolekcjach Memento, Architectura lub Subway 2.0 to wizytówka nowoczesnej łazienki. Bardziej okrągły kształt zapewniający szczególnie wysoki komfort siedzenia oferują m.in. toalety z kolekcji Aveo New Generation lub O.novo . Wprowadź do łazienki odrobinę nostalgii z toaletami z kolekcji Hommage. Przed zainstalowaniem nowej miski WC należy zwrócić uwagę na wymagany rozmiar lub długość toalety. Krótsze miski WC nadają się przede wszystkim do małych łazienek dla gości. W przypadku urządzania głównej łazienki bod uwagę brana jest przede wszystkim długość toalety. Serie Villeroy & Boch, takie jak m.in. Subway 2.0 lub O.novo, oferują toalety o różnych długościach, dzięki czemu można zachować ten sam styl zarówno w małej, jak i w dużej łazience. Zgodnie z indywidualnymi potrzebami należy również zwrócić uwagę na szerokość miski WC. W zależności od modelu Villeroy & Boch oferuje miski WC o szerokości od 315 mm do 410 mm.


Montaż stojący lub podwieszany

W zależności od własnych upodobań, miskę ustępową lejową można zamocować w łazience na podłodze lub na ścianie. Do niektórych stylów pasuje toaleta stojąca, zazwyczaj ze spłuczką podtynkową, która dopełnia wystrój łazienki. Instalacja stojącej miski WC jest również prostsza. Niemniej jednak modele podwieszane zyskują coraz bardziej na popularności. W przypadku tego modelu podłoga nie ma żadnego kontaktu z toaletą, dlatego czyszczenie łazienki jest dokładniejsze, gdyż można wygodnie przetrzeć podłogę pod toaletą. Łazienka wygląda na przestronniejszą, zaś spłuczka w przypadku tego modelu jest zazwyczaj ukryta w ścianie i widoczne są tylko płytki spłukujące. Zapewnia to więcej miejsca w łazience.

Miski ustępowe lejowe do wymagań specjalnych

Do specjalnych wymagań firma Villeroy & Boch opracowała miski ustępowe, które są szczególnie długie, umożliwiając ich instalację również w łazience przystosowanej dla osób niepełnosprawnych. Modele z kolekcji Architectura Vita i O.novo Vita o wydłużonym kształcie są bardziej wystające, co umożliwia instalację niezbędnych poręczy, które ułatwiają przenoszenie się z wózka inwalidzkiego na toaletę. Podwyższona toaleta jest również wskazana u osób o ograniczonej sprawności ruchowej lub w podeszłym wieku. Standardowe toalety są niższe niż krzesło do jadalni, a to oznacza, że w pewnych okolicznościach wstanie z toalety może być trudne. Kolekcje Architectura Vita, Subway 2.0 oraz O.novo Vita oferują podwyższone modele misek WC.


Dlaczego miski ustępowe lejowe firmy Villeroy & Boch to dobry wybór?

Z miskami ustępowymi lejowymi firmy Villeroy & Boch zawsze otrzymujesz produkty najwyższej jakości, łączące funkcjonalność z najnowszą technologią do ceramiki sanitarnej. Ponieważ czynnik ochrony środowiska jest dla nas bardzo ważny, firma Villeroy & Boch opracowała miski WC, które zapewniają optymalne czyszczenie przy zmniejszonym zużyciu wody. Brud i bakterie nie mają szans, ponieważ powierzchnie AntiBac i CeramicPlus umożliwiają łatwe czyszczenie miski WC. Ponadto dzięki ViFresh nie trzeba się martwić nieprzyjemnymi zapachami. Miski ustępowe lejowe firmy Villeroy & Boch stanowią połączenie wzornictwa, innowacyjności, najnowocześniejszej technologii, higieny, przyjazności dla środowiska i najwyższego poziomu funkcjonalności – a wszystko to można podsumować jednym słowem: jakość!