Przegląd produktów

Znajdź odpowiedni produkt Villeroy & Boch do swojej wymarzonej łazienki

W przypadku zakupu nowej toalety często nie tylko potrzebna jest miska WC, ale również dopasowana deska sedesowa. Jak w przypadku wszystkich urządzeń sanitarnych, zakup toalety to przemyślana decyzja. Aby stworzyć nieskazitelną łazienkę, oprócz posiadania zasadniczej funkcjonalności produkt powinien również dobrze się prezentować. Dzięki naszym zestawom toalet dajemy Tobie pomysły i ułatwiamy Ci wybór. Aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, kiedy deska sedesowa i miska WC nie pasują do siebie, w naszej ofercie produktów można znaleźć kompletne zestawy, które zawierają elementy toaletowe idealnie dopasowane do siebie – zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym. Dzięki tym kompletnym zestawom będziesz mieć pewność, że wszystko pasuje tak, jak powinno. Zestawiliśmy dopasowane zestawy toalet odpowiednie do każdego stylu, czy to prostego, nowoczesnego, czy z odrobiną uroku w stylu retro. Zamień funkcjonalną łazienkę w przestrzeń, która cieszy oczy.

Większy poziom higieny w toalecie dla Twojej wygody

Powierzchnie zawartych w zestawie toalet są uszczelnione innowacyjnym wykończeniem CeramicPlus. Specjalnie opracowany przez firmę Villeroy & Boch dla Twojej wygody. Materiał ten sprawia, że utrzymanie higieny i czyszczenie miski WC są bardzo łatwe. Powierzchnia CeramicPlus umożliwia perlenie się cieczy i spływanie ich do syfonu, bez pozostałości na ceramice – dodatkowa zaleta w zakresie higieny. Powierzchnie z powłoką CeramicPlus są również odporne na zarysowania, wyjątkowo trwałe i niewrażliwe na zasady i kwasy. Pielęgnacja powłoki jest wyjątkowo łatwa i szybka. Pod warunkiem niestosowania środków czyszczących do szorowania, które mogą zakłócać działanie materiału, przez długi czas można cieszyć się nieskazitelną ceramiką sanitarną. Miski ustępowe w zestawach są wyposażone w to nowe uszczelnienie powierzchni. DirectFlush – wielce oczekiwania innowacja; ułatwia czyszczenie toalety i znacznie ogranicza gromadzenie się bakterii. Firma Villeroy & Boch opracowała toalety z technologią DirectFlush, zapewniającą najwyższą wydajność spłukiwania bez kołnierza. Nigdy więcej ukrytych miejsc, w których mogą mnożyć się bakterie i w których może gromadzić się brud trudny do usunięcia nawet przy dokładnym czyszczeniu. Toalety z technologią DirectFlush nie mają zagiętego kołnierza. Cała wewnętrzna muszla w tych toaletach jest czyszczona przy każdym spłukiwaniu, bez konieczności dodatkowego czyszczenia – DirectFlush robi to za Ciebie.

Innowacyjne deski sedesowe z funkcjami specjalnymi

Villeroy & Boch opracowuje swoje deski sedesowe i toalety z myślą o spełnieniu najwyższych standardów higieny i odporności, zarówno w prywatnych gospodarstwach domowych, jak i w środowisku komercyjnym (restauracje, hotele itp.) oraz w szpitalach. Materiały, a także wszystkie zawiasy i zawieszenia są optymalnie obrobione i wytrzymują wysokie częstotliwości użytkowania. Obejmuje to opracowanie funkcji, które minimalizują poziom hałasu oraz zwiększają bezpieczeństwo i poziom higieny.

Zwłaszcza rano, zaraz powstaniu z łóżka, pokrywa toalety może wyśliznąć się z ręki. Dźwięk spadającej pokrywy może obudzić nawet zmarłego.

Aby zapewnić, że tak się nie stanie, firma Villeroy & Boch zdecydowała się na opracowanie specjalnych pokryw sedesowych, które cicho i delikatnie zamykają się same – dzięki technologii SoftClosing. Wystarczy popchnąć pokrywę, a zamknie się ona bezgłośnie dzięki amortyzatorom zintegrowanym w zawiasach. Kolejna zaleta tej technologii – chroni dziecięce dłonie przed przytrzaśnięciem. Większość naszych zestawów toalet zawiera pokrywy do misek WC z tą specjalną funkcją zamykania. Należy zwrócić uwagę na informację w arkuszu danych. Kolejna bardzo przydatna funkcja ułatwia nielubiane czyszczenie toalet. Funkcja QuickRelease umożliwia natychmiastowe zdjęcie deski sedesowej, ułatwiając czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc, w których znajdują się zawiasy – ponieważ dla firmy Villeroy & Boch higiena jest najważniejsza.

Ponadczasowe designerskie toalety w zestawie

Dla wielbicieli wyraźnych krawędzi dostępne są zestawy z serii Legato i Architecture. Obejmują one kształtne toalety z zaokrąglonymi narożnikami wraz z dopasowaną deską sedesową, również w wersji SlimSeat. W zestawie misek WC znajdują się również modele z technologią DirectFlush, podobnie jak deski sedesowe z funkcją SoftClosing i QuickRelease. Toalety są podwieszane na ścianie, dzięki czemu można dokładnie wyczyścić podłogę pod miską WC. Kwadratowe toalety dobrze wyglądają w łazienkach o nowoczesnym, przestronnym i ponadczasowym wzornictwie. Wyraźne linie zapewniają wizualny spokój w łazience. Większość toalet jest utrzymana w klasycznym, zaokrąglonym stylu. Takie modele toalet idealnie pasują do każdej, zarówno dużej jak i małej łazienki. Do najlepiej sprzedających się produktów w ofercie firmy Villeroy & Boch zaliczają się toalety z serii Subway 2.0, Avento i Venticello. Naturalnie modele te są również dostępne w zestawie, wraz z dopasowanymi deskami sedesowymi z funkcją SoftClosing i QuickRelease. Istnieją również zestawy toalet do łazienek gości, takie jak O.novo compact, które idealnie pasują do mniejszych łazienek.

Deska sedesowa SlimSeat dla większej wizualnej lekkości

Deski sedesowe SlimSeat firmy Villeroy & Boch są minimalistyczne i wnoszą lekkość do łazienki. Oferują optymalny komfort siedzenia, są designerskimi deskami sedesowymi do każdej nowoczesnej łazienki i zawierają pełen zakres innowacji, takich jak SoftClosing i QuickRelease. Z deskami sedesowymi SlimSeat nie trzeba z niczego rezygnować, zapewniając optycznie więcej miejsca w łazience. Niezależnie od wybranego modelu, zarówno w wersji standardowej, jak i SlimSeat, np. z serii Legato lub Architectura, deski sedesowe idealnie pasują do modeli z poszczególnych serii pod względem koloru, kształtu i rozmiaru. Wyróżniające się wzornictwo jest łatwe w czyszczeniu. Wysokiej jakości zawiasy z duroplastu i ze stali nierdzewnej zapewniają większy poziom higieny. Również montaż na misce WC nie jest zbyt skomplikowany. Elementy mocujące są zamontowane w taki sposób, że są niewidoczne po udanej instalacji i nie zakłócają wizualnie wystroju łazienki.

Dlaczego zestawy toalet firmy Villeroy & Boch to dobry wybór?

Toalety i akcesoria firmy Villeroy & Boch oznaczają najwyższą jakość, funkcjonalność i atrakcyjne wzornictwo. Właściwości te są w sposób inteligentny połączone z innowacyjnością. Dzięki uszczelnieniu CeramicPlus brud i bakterie nie mają szans. Czyszczenie miski WC nie zajmuje wiele czasu. Ale nie tylko same toalety świadczą o innowacyjnym duchu produktów firmy Villeroy & Boch. Deski sedesowe charakteryzują się również technologicznym dopracowaniem. Dzięki temu stanowią one doskonałe uzupełnienie misek WC firmy Villeroy & Boch. Deski sedesowe z poszczególnych serii są precyzyjnie dopasowane do misek WC pod względem kształtów, kolorów i wymiarów. Niezależnie od preferencji – standardowe szerokie siedzenie i wyższa pokrywa, czy też wariant SlimSeat – gwarantowana jest dokładność dopasowania i wysoki komfort siedzenia. Z zestawami toalet firmy Villeroy & Boch tworzenie stylowej łazienki o najwyższej jakości jest łatwe. Z designerskimi zestawami firmy Villeroy & Boch Twoja łazienka może być nie tylko funkcjonalna – stwórz oazę wellness, która będzie również piękna wizualnie.