Nowości Villeroy & Boch

Wellness dla ciała i duszy

Od 270 lat marka Villeroy & Boch to symbol innowacji, które ułatwiają i wzbogacają życie ludzi. Synonim kultury w łazience i przy stole. Wyraz jakości, pasji i inspirującego piękna. Zapraszamy w fascynującą i inspirującą podróż. Poznaj nasze nowe produkty, nowoczesne wzornictwo i niemającą sobie równych różnorodność – i zachwyć się nimi. W 2019 roku w centrum uwagi znajdą się wysokiej klasy rozwiązania w zakresie wzornictwa, które wyznaczają nowe standardy również pod względem komfortu i dobrego samopoczucia. Będzie ciekawie!

Kolekcje łazienkowe

Wanny i kabiny prysznicowe

Marzy Ci się łazienka, w której mógłbyś się zrelaksować i zregenerować? Villeroy & Boch pomoże Ci zaprojektować Twoją wymarzoną łazienkę i własne domowe spa. Nowości marki Villeroy & Boch dostarczą Ci nowych pomysłów i podarują cenne chwile relaksu.

Subway Infinity - Idealnie dopasowany

Nową serię brodzików Subway Infinity charakteryzuje duża różnorodność modeli i indywidualna swoboda aranżacji. Przycinany brodzik ceramiczny jest na życzenie dostępny również w specjalnych wymiarach i perfekcyjnie dopasowuje się nawet do trudnych warunków przestrzennych. 20 atrakcyjnych wzorniczo dekorów ViPrint otwiera zupełnie nowe możliwości stylistyczne w strefie prysznicowej. Ciesz się maksymalną wolnością przy aranżacji łazienki z Subway Infinity.

Przejdź do kolekcji Subway Infinity

ViPrint – Mój prysznic. Mój styl.

Nowa interpretacja klasyki, fascynujący naturalny wygląd, popularne wzory płytek lub struktury graficzne – atrakcyjne wzorniczo dekory ViPrint nadają naszym brodzikom Subway Infinity wyjątkowy wygląd i czynią je prawdziwą ozdobą łazienki. Odkryj teraz zupełnie nowe możliwości aranżacji podłogi i w ten wyjątkowy sposób nadaj łazience swój indywidualny styl. Zachwyć się różnorodnymi dekorami ViPrint.

Więcej o ViPrint

Wellness

Just Silence Compact
Just Silence Compact

Just Silence Compact – kąpiel z bąbelkami na małej powierzchni

Nawiązując do sukcesu Just Silence, nowy model Just Silence Compact idealnie dopasowuje się do stylu nowoczesnych przestrzeni mieszkalnych. Dzięki swoim niewielkim, kompaktowym rozmiarom świetnie się nadaje również do mniejszych pomieszczeń i na taras. Model Just Silence Compact ma takie samo wyposażenie techniczne, co nagradzany model ogrodowej wanny SPA Just Silence i różni się od niego jedynie wielkością, ponieważ jest przeznaczony dla maksymalnie 3 osób.

Poszerzając asortyment o model utrzymany w nowoczesnym stylu, Villeroy & Boch oferuje przyszłościowe rozwiązanie przestrzenne zapewniające miejsce do siedzenia dla singli, par lub małych rodzin.

Model Just Silence Compact

Innowacje

Z nowościami Villeroy & Boch zrealizujesz swoje marzenia o estetycznej i oryginalnej łazience. Modny design i wysoki komfort użytkowania sprawią, że Twoja łazienka stanie się oazą wellness. Zmieni się ona nie do poznania, zarówno pod względem komfortu, jak i wzornictwa. To będzie łazienka Twoich marzeń!

ViFresh Villeroy & Boch

ViFresh - Prostota. Dyskrecja. Świeżość.

Innowacyjna technologia ViFresh to połączenie świeżego zapachu i higienicznej dbałości o toaletę w jednym, nowatorskim systemie. Zasada jest prosta: zwykłą kostkę zapachową lub żel należy umieścić w zintegrowanej, prawie niewidocznej komorze przy dopływie wody w misce WC, dzięki czemu podczas każdego spłukiwania będzie się roztaczał przyjemny zapach. Spłukiwane jest całe wnętrze miski – bez przeszkód, jak w przypadku kostek toaletowych, a substancje aktywne są optymalnie rozprowadzane.

Więcej o ViFresh

TitanCeram

TitanCeram – najwyższa forma precyzji

TitanCeram to tworzywo Villeroy & Boch nowej generacji, które łączy w sobie całe nasze ponad 260-letnie doświadczenie w produkcji wyrobów ceramicznych i które powstało specjalnie z myślą o wysokiej jakości wzornictwie klasy premium. TitanCeram daje możliwość tworzenia produktów o wyjątkowo precyzyjnej formie i z niezwykle cienkimi ściankami, o ostro zarysowanych krawędziach i ze wszystkimi zaletami ceramiki najwyższej jakości. Jest to możliwe dzięki specjalnym procesom produkcyjnym oraz wyjątkowemu składowi zawierającemu glinę, kwarc, skaleń i tlenek tytanu. TitanCeram – tworzywo na produkty o wyjątkowym wzornictwie i najwyższej jakości.

Więcej o TitanCeram

TitanGlaze - Matowe. Piękne. Mocniejsze.

Nasze nowe szkliwo TitanGlaze nie musi błyszczeć, żeby się wyróżniać: ma piękny nowoczesny matowy wygląd i jest zarazem niezwykle trwałe. Dzięki zawartości krystalicznie czystego tlenku glinu powierzchnia ceramiki jest wyjątkowo odporna na zadrapania i uderzenia. TitanGlaze zachowuje wyjątkowy styl Twojej łazienki, żeby nawet po wielu latach wyglądała tak nieskazitelnie jak pierwszego dnia.

Więcej o TitanGlaze

W programie do projektowania łazienki dopasuj wszystkie nowości do indywidualnych warunków

Dzięki innowacyjnemu programowi do projektowania łazienki firmy Villeroy & Boch możesz stworzyć różne konfiguracje nowych produktów i obejrzeć je w 3D, żeby przekonać się, jak wyglądają w Twojej łazience. W ten sposób krok po kroku skomponujesz swoją indywidualną wymarzoną łazienkę.

Zaprojektuj łazienkę