TITANGLAZE

Nasze nowe szkliwo TitanGlaze nie musi błyszczeć, żeby się wyróżniać: ma piękny nowoczesny matowy wygląd i jest zarazem niezwykle trwałe. Dzięki zawartości krystalicznie czystego tlenku glinu powierzchnia ceramiki jest wyjątkowo odporna na zadrapania i uderzenia. TitanGlaze zachowuje wyjątkowy styl Twojej łazienki, żeby nawet po wielu latach wyglądała tak nieskazitelnie jak pierwszego dnia.

Modny matowy wygląd

Matowe kolory to jeden z najmodniejszych trendów w projektowaniu wnętrz. Ich dyskretny urok jest ważnym elementem supernowoczesnego, miejskiego stylu łazienki. Nasze nowe matowe szkliwo TitanGlaze wygląda bardzo stylowo i nadaje ceramice efekt minimalistycznej elegancji i indywidualny charakter. Znakomity na designerskie akcenty.

Ponadczasowe piękno

Wyjątkowa trwałość

Jeśli przez przypadek coś spadnie do umywalki, TitanGlaze zapobiegnie powstaniu brzydkich śladów. Nowe szkliwo to mocna ochronna powłoka, która powstała specjalnie do matowych kolorów w wyniku naszego doświadczenia w produkcji ceramiki. Wysoka odporność TitanGlaze została potwierdzona licznymi badaniami. Możesz zatem bez obaw cieszyć się pięknem swojej łazienki.

Odkryj piękno naszej kolekcji z TitanGlaze

Memento 2.0

Geometryczne. Charakterystyczne. Nowoczesne. Wielkomiejski
styl umywalek Memento 2.0 w eleganckim matowym kolorze
Stone White jest wyjątkowy.

Odkryj Memento

Finion

Niezwykle cienkie krawędzie i ścianki nadają umywalkom Finion efekt ascetycznej elegancji, która zachwyca zwłaszcza w ekskluzywnym matowym białym kolorze.

Odkryj Finion

Artis

Okrągłe lub owalne, kwadratowe lub prostokątne – filigranowe umywalki Artis w eleganckim kolorze Stone White będą stylowym akcentem w Twojej łazience.

Odkryj Artis

Collaro

Nowoczesne wzornictwo to coś więcej, niż tylko ładny wygląd. Collaro tworzy ponadczasowe, piękne wnętrze, sprzyjające dobremu samopoczuciu. 

Odkryj Collaro