Pisuary Villeroy & Boch

Praktyczne i estetyczne.

Pisuar marki Villeroy & Boch: doskonała funkcjonalność i wzornictwo

Pisuar firmy Villeroy & Boch wzbogaci Twoją łazienkę o innowacyjny element wyposażenia w minimalistycznym stylu. Poszczególne linie produktów pasują do kolekcji łazienkowych Villeroy & Boch i harmonijnie dopasowują się do wystroju łazienki. Ty wybierasz najodpowiedniejszy model spośród wielu atrakcyjnych kształtów oraz wersji kolorystycznych i decydujesz się na technologię, która spełnia Twoje potrzeby. Elementy, takie jak ukryty odpływ, przemyślane akcesoria lub inteligentne sterowanie zapewniają maksymalną funkcjonalność wybranego modelu. Jeśli chcesz wyposażyć firmę lub miejsca publiczne w wysokiej jakości pisuary, kolekcje Villeroy & Boch również w tym przypadku oferują higieniczne, ekologiczne rozwiązania.

Czyste linie i kształtne wzornictwo pisuarów to znak firmowy Villeroy & Boch. Wywodzą się one z wysokiej jakości kolekcji łazienkowych, które pasują do siebie w każdym najdrobniejszym szczególe. Eleganckie meble łazienkowe, opcjonalnie z oświetleniem, odzwierciedlają preferowany styl i razem z ceramiką sanitarną tworzą harmonijną koncepcję łazienki. Porady i inspiracje dotyczące wymarzonej łazienki oraz narzędzia do kreatywnego projektowania łazienki ułatwiają w Villeroy & Boch wykonanie projektu osobistej oazy wellness.


Wyjątkowe innowacje w pisuarach Villeroy & Boch

Przy wyborze pisuaru Villeroy & Boch korzystasz z zalet dekad doświadczenia oraz najnowszych wyników badań naukowych i rozwoju. Dlatego możesz się cieszyć zaletami doskonałej synergii funkcjonalności, wzornictwa i techniki. Poniżej znajduje się przegląd innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w pisuarach.

Inteligentne sterowanie pisuarem za pomocą aplikacji

Wybrane pisuary marki Villeroy & Boch są na zamówienie dostępne ze sterowaniem ProDetect 2. Ta inteligentna technologia zapewnia między innymi możliwość indywidualnego ustawienia ilości wody spłukującej oraz trybu oszczędzania wody. Zintegrowany czujnik gwarantuje ponadto automatyczne spłukiwanie po każdym skorzystaniu z pisuaru. Ta forma sterowania pisuarem działa dzięki zintegrowanemu interfejsowi Bluetooth. Przy użyciu ProDetect 2 można komfortowo sterować pisuarem za pomocą aplikacji: za pośrednictwem smartfona, tabletu lub komputera. Dodatkowa korzyść to bezprzewodowa konserwacja za pomocą aplikacji niewymagająca zdejmowania pisuaru w celu konserwacji.

Spełnia najwyższe standardy higieny: technologia AntiBac firmy Villeroy & Boch

Bakterie szybko mnożą się w wilgotnym środowisku, jakim jest łazienka. Lecz właśnie w łazience bardzo duże znaczenie mają kwestie higieny. AntiBac firmy Villeroy & Boch to higieniczne rozwiązanie w formie wyjątkowej technologii powierzchni. Jej działanie antybakteryjne polega na zawartości jonów srebra w szkliwie. Została przetestowana dermatologicznie, a jej właściwości zostały w udokumentowany sposób potwierdzone przez niezależną, renomowaną jednostkę BOKEN Quality Evaluation Institute. AntiBac jest bezpieczna dla zdrowia i efektywnie hamuje rozwój bakterii i zarazków o ponad 99,9%.

Ta innowacja w dziedzinie higieny sanitarnej to zarazem długotrwała ochrona, ponieważ jony srebra są zintegrowane bezpośrednio z powierzchnią. Ze względu na to, że AntiBac składa się z drobnych cząsteczek, jest ponadto bezpieczna dla środowiska i zdrowia. AntiBac nadaje się również do łazienek, które muszą spełniać najwyższe standardy higieniczne. Z tego innowacyjnego rozwiązania można skorzystać również w przypadku toalet Villeroy & Boch.

Oszczędne zużycie wody: kształtka odsysająca do pisuaru – objętość spłukania 1 l

Jeśli preferujesz pisuary spłukiwane wodą,najlepszym wyborem będzie pisuar z funkcją odsysania firmy Villeroy & Boch. Zasada działania tych pisuarów opiera się na podciśnieniu w syfonie, który transportuje ścieki do rury odpływowej. Woda to cenny surowiec, z którego należy korzystać świadomie. Kształtka odsysająca przeznaczona do spłukiwania pisuarów wodą w ilości 1 l to kolejny cenny wkład Villeroy & Boch w oszczędzanie wody. Zmniejsza ona zużycie wody podczas spłukiwania do jednego litra, czyli znacznie poniżej zwykłej objętości spłukania wynoszącej od dwóch do trzech litrów.

Pozwala zrezygnować z wody: technologia syfonu AquaZero

Chcesz całkowicie zrezygnować z wody i jednocześnie spełniać najwyższe wymagania higieniczne? Bezwodne pisuary z technologią syfonu AquaZero są przeznaczone do intensywnego użytku w miejscach publicznych, jak i użytku prywatnego. Pisuary AquaZero dzięki inteligentnej technologii syfonu obywają się całkowicie bez spłukiwania wodą. Bezwodne pisuary spełniają najwyższe standardy w zakresie higieny i oszczędności kosztów, a jednocześnie chronią środowisko naturalne, oszczędzając wodę. Kolejna wielka zaleta tego higienicznego, ekologicznego wariantu to niewydzielanie nieprzyjemnych zapachów.

ViChange: opatentowany wkład syfonowy

Dzięki ViChange mozolne prace konserwacyjne należą do przeszłości. Ten opatentowany wkład syfonowy ma cenne zalety, do których należy łatwy montaż i opłacalność. A to dlatego, że jego wymiana nie wymaga narzędzi i trwa zaledwie 30 sekund. Nie trzeba w tym celu demontować pisuaru.

CeramicPlus: uszlachetnienie ułatwiające czyszczenie

CeramicPlus uszlachetnia powierzchnie ceramiczne powłoką odporną na zabrudzenia i w ten sposób wyznacza nowe standardy higieny. Ciecze perlą się i z niej spływają, brud i kamień nie mają możliwości osadzenia się. Powierzchnie z wykończeniem CeramicPlus można wyczyścić w okamgnieniu, gwarantują czystość i higienę.


Czyszczenie pisuaru Villeroy & Boch: łatwo i ekologicznie

Wysokiej jakości ceramika sanitarna Villeroy & Boch odznacza się gładkimi, łatwymi do wyczyszczenia powierzchniami. Są one niemal całkowicie odporne na zarysowania oraz działanie kwasów i zasad używanych w gospodarstwie domowym. Przemyślna konstrukcja sprawia, że do codziennego czyszczenia wystarczy tylko wilgotna ściereczka i czysta woda lub łagodny, uniwersalny środek do czyszczenia. Nawet tłuszcze, kamień i resztki mydła można łatwo i ekologicznie wyczyścić zwykłym octem spożywczym.

W przypadku powierzchni ceramicznych optymalnymi przyborami do czyszczenia są miękka gąbka kuchenna lub ściereczka z mikrofibry. Środki czyszczące do szorowania lub o silnym działaniu nie są konieczne do czyszczenia powierzchni ceramicznych i niepotrzebnie zanieczyszczają środowisko. Jeśli nie uznajesz kompromisów i chcesz mieć pewność co do higieny, warte polecenia są pisuary z pokrywą,odporną na zabrudzenia powierzchnią CeramicPlus oraz antybakteryjną technologią AntiBac.

Pisuary z pokrywą – większa higiena: w zależności od wybranego modelu w ofercie Villeroy & Boch są dostępne do kompletu kształtne pokrywy. Pisuary z pokrywą wyglądają dyskretnie i elegancko. Dzięki pokrywie powstaje efekt harmonijnej całości. Zintegrowana technologia SoftClosing umożliwia delikatne, ciche opuszczanie pokrywy.