Konsultacja wideo Villeroy & Boch

Zapraszamy do zaprojektowania swojej wymarzonej łazienki wspólnie z naszymi ekspertami

Chcą Państwo wygodnie z domu zaprojektować swoją wymarzoną łazienkę, lecz nie chcą Państwo rezygnować z profesjonalnego doradztwa? W takim razie odpowiednim rozwiązaniem będzie dla Państwa nasza konsultacja wideo. Nasi specjaliści ds. projektowania wspólnie z Państwem zaprojektują łazienkę w planerze łazienki online i wesprą Państwa wiedzą ekspercką oraz wskazówkami praktycznymi. Indywidualnie, kompetentnie i oczywiście bezpłatnie. 

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia indywidualnego terminu konsultacji – warto zrobić ten duży krok naprzód na drodze do spełnienia swojego marzenia o nowej łazience. Konsultacja trwa od 30 do 60 minut, co w większości przypadków wystarcza na opracowanie wstępnej koncepcji.

Wyślij e-mail z zapytaniem o termin konsultacji

 

Uwaga: W ramach tej usługi oferujemy porady dotyczące produktów i projektowania w języku angielskim. Nie ponosimy odpowiedzialności za specyfikacje instalacji lub produktu.  Prosimy o omówienie i sprawdzenie specyfikacji z instalatorem.

Łatwe projektowanie wymarzonej łazienki

Nasi konsultanci online są do Państwa dyspozycji

Od praktycznych porad dotyczących aranżacji wnętrza w preferowanym stylu przez idealne rozmieszczenie produktów w łazience aż po optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni –
nasi eksperci ds. projektowania na życzenie służą pomocą we wszystkich kwestiach szczegółowych związanych z projektem.

 • Wiedza ekspercka z pierwszej ręki
   
 • Profesjonalne indywidualne doradztwo przy projektowaniu Państwa łazienki
   
 • Wygodnie i łatwo – bez wychodzenia z domu

 • Bezpłatna konsultacja z doświadczonymi projektantami łazienek
   
 • Oszczędność czasu i elastyczność
   
 • Projekt łazienki zgodny z indywidualnymi wymaganiami

„W projektowaniu łazienki szczególnie ważne jest, aby projekt był perspektywiczny. Dlatego aranżujemy z Państwem łazienkę w taki sposób, żeby nawet po wielu latach była ona komfortowa.”

– Sabine Müller

„Podczas indywidualnej rozmowy możemy odpowiedzieć na Państwa pytania i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie dotyczące wyboru produktów i aranżacji przestrzeni.”

– Anja Backes

„Dzięki nam Państwa dom stanie się ogniskiem domowym – oferujemy indywidualne, innowacyjne i ekologiczne rozwiązania”

– Mandy Peters

Łatwo i bezpiecznie: zasady konsultacji wideo

Konsultacja wideo jest nie tylko bardzo łatwa – przez cały czas zachowują Państwo również kontrolę. Jak to się odbywa: Państwa osobisty ekspert ds. projektowania projektuje wspólnie z Państwem Państwa łazienkę w naszym planerze łazienki online – na żywo za pośrednictwem czatu wideo lub wyskakującego okna.

Mogą Państwo skorzystać z kamerki, biorąc udział w czacie wideo, lub tylko porozmawiać ze swoim partnerem ds. projektowania na czacie audio. Jak Państwo wolą.<br/> I co najlepsze: nie muszą Państwo instalować żadnego oprogramowania ani innych narzędzi. Wszystkie Państwa dane traktujemy oczywiście jako ściśle poufne.

Wymagania techniczne

Ochrona danych