LIEBE DEINE ZEITLOVETHEMOMENTLOVETHEMOMENTSAVOURELINSTANTLOVETHEMOMENTVIVIOGNIMOMENTOAMATUMOMENTOPOKOCHAJTWÓCZASJЦЕНИТЕ СВОЕВРЕМЯ
Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Aplikacja Augmented Reality firmy Villeroy & Boch

Najpierw sprawdź, co najbardziej pasuje do Twojej łazienki

Fascynująca łatwość projektowania, i to w czasie rzeczywistym

Szybko i łatwo sprawdź, jak nasze produkty wyglądają w Twojej łazience przy pomocy bezpłatnej aplikacji Augmented Reality firmy Villeroy & Boch.


Pobierz bezpłatnie

Rozwiń swoją wyobraźnię

Interaktywne doświadczenie

Czy umywalka stawiana na blacie rzeczywiście pasuje do Twojej łazienki? Jaki rozmiar powinna mieć dolna szafka i jaki kolor mebli będzie najlepszy? Dzięki naszej bezpłatnej aplikacji Augmented Reality podejmowanie decyzji w sprawie odpowiedniego urządzenia łazienki jest wyjątkowo łatwe. Teraz możesz obejrzeć  najróżniejsze produkty z wybranych kolekcji we własnej łazience w wymiarze 3D. Wirtualnie – na swoim smartfonie lub tablecie.

W tym celu masz do dyspozycji dwa praktyczne tryby:

1. Tryb Katalog

Przejrzyj nasz wirtualny katalog z kolekcjami i produktami. Odkryj wszystkie rozmiary, warianty kolorystyczne i materiały. W ten sposób szybko i łatwo znajdziesz swoje ulubione artykuły.

2. Tryb Augmented Reality

Następnie wybrany produkt możesz w trybie AR umieścić w swojej łazience: wystarczy w odpowiednim miejscu przyczepić nasz marker AR i zeskanować przy pomocy aplikacji. Obejrzyj produkt w 3D z różnych perspektyw. Zmieniaj rozmiary, kształty i kolory produktów i przekonaj się, jak będą wyglądać w Twojej łazience.

Łatwe urządzanie łazienki

1. Wybierz produkt

Umywalka stawiana na blacie, umywalka meblowa czy zupełnie inny model? Odkryj produkty we wszystkich rozmiarach i wariantach.

2. Zmień kolor i rozmiar

Jaki kolor mebli wybierasz: czerwony, zielony czy może biały z połyskiem? Z łatwością zmieniaj kolory, kształty oraz rozmiary i w ten sposób znajdź produkt idealnie odpowiadający Twoim potrzebom.

3. Umieść produkt w łazience

Gdzie najlepiej pasuje umywalka? Przesuń produkt palcem i umieść go w wybranym miejscu.

4. Obejrzyj ze wszystkich stron

Wybrany produkt obejrzyj ze wszystkich stron i z różnych perspektyw. Poprzez hotspot uzyskasz dodatkowe informacje o produkcie.

5. Powiększ lub zmniejsz widok

Zmieniaj wielkość widoku palcami (zoom).

To bardzo proste

1.

Pobierz bezpłatnie aplikację Augmented Reality firmy Villeroy & Boch na smartfony lub tablety.

2.

Pobierz marker AR i wydrukuj go w oryginalnym rozmiarze.

Pobierz marker
Marker Augmented Reality

3.

Umieść marker na odpowiedniej powierzchni i zeskanuj go za pomocą aplikacji Augmented Reality firmy Villeroy & Boch.

4.

Villeroy & Boch życzy Ci przyjemnego testowania i projektowania!

Pobierz bezpłatnie

Dostępne kolekcje


Finion – zrealizuj swoje pomysły

Filigranowy design, szlachetne materiały, inteligentne wyposażenie – kolekcja łazienkowa Finion wyznacza nowe wysokie standardy w aranżacji łazienki.


Do kolekcji


Legato – wygoda i funkcjonalność bez ograniczeń

Kompletna kolekcja łazienkowa Legato, tworząca całość o pięknej formie i spełniająca wysokie wymagania, charakteryzuje się ascetycznym i ponadczasowym wzornictwem.


Do kolekcji


Subway 2.0 – zachwyca różnorodnością

Kolekcja Subway 2.0 prezentuje ceramikę o zaokrąglonych i prostokątnych formach. Obszerny asortyment daje dużo możliwości aranżacji łazienki. Dzięki temu można optymalnie wykorzystać nawet małe pomieszczenia.


Do kolekcji


Venticello – dobrze przemyślany design

Ceramika łazienkowa Venticello to prosta odpowiedź na indywidualne potrzeby pod względem doskonałej funkcjonalności łazienki. Wykorzystując swoje najwyższe kompetencje w zakresie produkcji ceramiki, Villeroy & Boch dba o wysoką jakość wykonania.


Do kolekcji

Subway Infinity – idealnie dopasowany 

Prosty design bez krawędzi, supernowoczesny wygląd i możliwość perfekcyjnej indywidualizacji – odkryj Subway Infinity, przycinany na miarę brodzik ceramiczny marki Villeroy & Boch. Ciesz się większą swobodą aranżacji oraz doboru kolorów i kształtów.


Do kolekcji

Architectura - odpowiednia forma dla każdego wnętrza

Kolekcja Architectura pozwala indywidualnie i profesjonalnie zaprojektować łazienkę. Charakteryzuje ją minimalistyczny design oraz różnorodność kształtów.


Do kolekcji

Artis - delikatność formy w całej okazałości

Dzięki Artis, nowej kolekcji umywalek klasy premium ustawianych na blatach od Villeroy & Boch, konsekwentnie wspieramy styl naszych klientów. Do wyboru dostępne są cztery purystyczne, filigranowe kształty, wnoszące do łazienek nowoczesny wystrój.


Do kolekcji

Avento - mój styl życia

Niezwykła świeżość wzornictwa, funkcjonalność i cena. Avento posiada wszystkie cechy nowoczesnej łazienki – i jeszcze więcej!


Do kolekcji

Vivia - pozwalam sobie na komfort

Daj się oczarować odświeżającej i nowoczesnej kolekcji do łazienek Vivia, która w najdrobniejszych szczegółach dba o Twoje dobre samopoczucie: od komfortowej umywalki z dużą ilością wolnego miejsca aż po obszerną kabinę prysznicową z zamontowanym równo z podłogą brodzikiem.


Do kolekcji