Łazienka dla gości

Więcej komfortu dla Ciebie i Twoich gości

W nowoczesnym domu nie powinno zabraknąć przyjaznej łazienki dla gości. Zachwyca użytkowników wysokim komfortem, szanuje Twoją prywatność i świetnie nadaje się do wykorzystania jako druga łazienka. To idealny sposób na zlikwidowanie porannych kolejek przed łazienką. Gustownie urządzona łazienka dla gości będzie wizytówką Twojego indywidualnego stylu. Korzystając z poniższych porad aranżacyjnych, możesz uczynić ze swojej małej łazienki dla gości przytulne i wygodne miejsce relaksu.

W przeciwieństwie do toalety dla gości, która zazwyczaj jest bardzo mała i składa się jedynie z miski WC i umywalki, łazienka dla gości mimo niewielkiego metrażu zapewnia więcej możliwości oraz wygodę.

Dzięki kompaktowemu wyposażeniu łazienki perfekcyjnie wykorzystaj przestrzeń

Ilość miejsca w łazience dla gości jest przeważnie bardzo ograniczona. Lecz dzięki inteligentnemu rozplanowaniu i odpowiedniemu wyposażeniu oraz wszelkim udogodnieniom mała łazienka będzie w pełni użytkowa i wygodna.

Rozkoszuj się idealnym komfortem również w toalecie dla gości. Inteligentne rozwiązania aranżacyjne do małych łazienek optymalnie wykorzystują dostępne miejsce, nie zaniedbując wzornictwa. Małe, kształtne umywalki do mycia rąk lub umywalki o wąskim kształcie zapewniają wysoki komfort na ograniczonej przestrzeni. Kompaktowe miski WC o skróconej konstrukcji zmieszczą się nawet we wnękach. Razem z dopasowanymi szafkami podumywalkowymi i meblami zapewniającymi oszczędność miejsca wywrą niezatarte wrażenie a Twoich gościach

Stwórz projekt teraz

Łazienka dla gości – prysznic czy wanna? Sposób na udaną aranżację.

Dostateczna ilość miejsca na przybory mimo małej powierzchni

Gdzie pomieścić różne przybory łazienkowe, jak ręczniki, papier toaletowy lub środki czystości, jeśli ilość miejsca jest ograniczona? Dzięki eleganckim rozwiązaniom uwzględniającym miejsce do przechowywania nawet w niewielkiej toalecie dla gości można wszystko pochować, tak aby pomieszczenie wyglądało schludnie i przestronnie. Idealna jest wąska wysoka szafka, która zapewnia dużo miejsca i wprowadza ład w pomieszczeniu. Dolna szafka umożliwia sprytne wykorzystanie przestrzeni pod umywalką, a zintegrowana ze ścianą szafka z lustrem oferuje komfortowe dodatki, takie jak pojemnik na chusteczki lub gniazdka elektryczne. Nie ma praktycznie żadnych ograniczeń w realizacji indywidualnych pomysłów na urządzenie.

Inteligentne rozwiązania dla Ciebie

Sposób, aby łazienka dla gości sprawiała wrażenie obszernej i przytulnej

Za pomocą kilku prostych trików sprawisz, że łazienka dla gości będzie się wydawała większa, niż jest w rzeczywistości. Urządzając łazienkę, wybieraj jasne kolory. Nadają one łazience optyczną lekkość. Dodatkowe źródła światła, takie jak reflektory punktowe we wnękach i oświetlenie pośrednie oraz duże lustra nadają pomieszczeniu głębi. W miarę możliwości zaplanuj również okno. Nie tylko wpuszcza ono światło do łazienki, lecz umożliwia również regularne wietrzenie łazienki dla gości, co jest bardzo korzystne. W małych pomieszczeniach bez okien odpowiednią wentylację zapewni wydajny system wentylacyjny, zwiększając komfort użytkowania.

Sposób na rozświetlenie łazienki