Łazienka wellness

Osobista oaza relaksu we własnym domu
Łazienka wellness

Odpr‏ężenie, spokój i możliwość pozostawienia za sobą stresów dnia codziennego – to coś, za czym tęskni większość z nas. Nie jest więc niczym dziwnym, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się weekendy wellness, aquaparki, termy i spa. Najchętniej relaksujesz się w swoich własnych czterech ścianach? A więc najwyższy czas na stworzenie całkowicie osobistej oazy wellnessu.

Zaprojektuj oazę spa

Warunki dla indywidualnej łazienki wellness

W celu zaaranżowania swojego własnego świata wellness, tak aby był zgodny z wyobrażeniami, należy najpierw omówić ze specjalistą konieczne prace budowlane i przyłącza, które należy uwzględnić:

Aby już wkrótce móc cieszyć się odprężeniem pod własną deszczownicą, wymagany jest zwiększony przepływ wody, a przyłącze prądu energetycznego pozwoli cieszyć się pełnymi odprężenia momentami w saunie.

 


Jesteś w takcie planowania własnego domu lub większego remontu? Zastanów się więc nad wykonaniem bezpośredniego przejścia między łazienką a sypialnią – lub połącz strefę wellness bezpośrednio z sypialną – nie ma nic piękniejszego, niż udanie się po dobrze zasłużonej porcji relaksu jak najkrótszą drogą z ulubioną lekturą pod miękki koc. Praktyczne może być także wyjście na zewnątrz. W ten sposób zapewniona jest nie tylko świetna wentylacja, można również zrelaksować się na leżance ogrodowej lub w zewnętrznym jacuzzi po posiedzeniu w saunie. Dzięki wygodnym rozwiązaniom aranżacyjnym od Villeroy & Boch weekend spędzony w domu będzie prawdziwym weekendem wellness

Wellness we własnej łazience

Jak wyobrażasz sobie idealne przeżycie wellness? Lubisz odpoczywać pod orzeźwiającymi kroplami deszczownicy, które zmywają wszystkie zmartwienia dnia codziennego i pozwalają odzyskać energię? A może wolisz własny hydromasaż, którego dysze masujące tchną nowe życie w zmęczone mięśnie?

Przejdź do naszych wanien i brodzików

 Może preferujesz przyjemne ciepło własnej sauny lub kabiny na podczerwień, z odpoczynkiem na leżance? Jedno jest pewne – łazienka wellness musi wyróżniać się specjalnymi możliwościami relaksacyjnymi oraz wygodnymi i luksusowymi elementami wystroju.

Luksus do Twojej łazienki


Jednak decyduje o tym nie tylko samo wyposażenie: dopiero zastosowanie odpowiednich materiałów, kolorów i akcesoriów zapewni odpowiednią atmosferę sprzyjającą dobremu samopoczuciu. W strefach wypoczynkowych szczególnie chętnie stosuje się naturalne materiały, ponieważ emanują ciepłem i przytulnością – na przykład drewniana okładzina ścienna. Także akcesoria z drewna zwiększają uczucie przytulności, są także praktyczne: rustykalny stołek z drewna może służyć także jako miejsce do odkładania, a drewniana podstawka na wannę zapewnia miejsce na książkę i ulubioną herbatę. Domowy pakiet relaksacyjny dopełni nastrojowe oświetlenie lub ciepły blask świec, łagodna muzyka i aromatyczne odświeżacze powietrza.

Przejdź do naszych akcesoriów    Przejdź do naszych mebli łazienkowych